Rozcestník >> Archív >> Stížnosti na Chatujme.Cz

Předmět diskuze: Stížnosti na Chatujme.Cz - neblokovaná diskuze stížností, na tomto chatu, dodržujte pravidla chatu a zákony ČR. Pouze notorický spamátor diskuzí a troller kravin JupiteHans , jeho multinick Jurghens a další, které si bude trapně zakládat, aby mohl dále trollovat, má vstup zakázán!

Zobrazení reakcí na příspěvek #67

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Limity místností - doplnění
21.06.19 12:53:47 | #67
Reakce na příspěvek #66

protože jsi se jako obvykle nezapoměl otřít o mě a cimru kterou jsem založil, dodám toto:

  1. pravidla chatujme tam nebudu kopírovat, ty si každej najde přímo na portálu chatujme. jestli to neumíš ty a někdo další, to je váš problém, ne můj. pravidla cimry tam jsou pod Desatero sednice.
  2. SS tam jsou uvedeni v menu s názvem Biřicové sednice včetně jejich profilovejch fotek.

a nakonec:
ty jsi tu řadovej diskutér stejně jako já a většina dalších, tak si tu nehraj na policajta, soudce, porotu a kata. o tom co a jak tu bude rozhodujou admini webu, ne ty, naštěstí.
nauč se číst.


 #66 

| Předmět: RE: RE: Limity místností - doplnění
21.06.19 13:01:16 | #68 (1)

a ještě douška:
ten web co mám u naší cimry tam je z úplně jinýho důvodu, než kvůli snížení linitu na polovinu. tobě ovšem ten důvod sdělovat nebudu.
naše cimra, snížení limitu na rozdíl od tý tvý cimry, nepotřebuje.


 #67 

| Předmět: RE: RE: RE: Limity místností - doplnění
21.06.19 13:10:04 | #69 (2)

K tomuto výlevu jen jediné, pokud nebude mít tvá místnost snížený limit, tvůj web mne naprosto nezajímá, měj si tam třeba desatero z bible a obrázek mickeymouse a tvůj důvod mne vůbec nezajímá. Pokud je ale jako nyní tento snížený limit u tebe zaveden, měl by jsi dodržet alespoň to, co jsem psal výše, aby jsi si to zasloužil jako ostatní místnosti (a že jich je) , kteří si dali práci a mají to v pořádku. END! Zbytečné cokoliv k tomu dál dodávat *34678* P.S. (pro jistotu pro jednodušší...a je úplně jedno, že tvoje místnost splňuje v klidu původní limity....spíše, právě proto *34678* )


 #68 

Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky