Diskuzi uzamykam a premistuji do archivu, z duvodu dlouhodobeho nevyuziti a spamovani nesmyslnymy prispevky.
Diskuzi uzamykam a premistuji do archivu, z duvodu dlouhodobeho nevyuziti a spamovani nesmyslnymy prispevky.
Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky