Rozcestník >> Archív >> Vzkazník

Informace

Název: Vzkazník
Kategorie: Archív
Založil: Azazel-Andel
Správci:
Založeno: 26.03.2019 11:07
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné zamčené
Zobrazeno: 202x
Příspěvků:
3

Předmět diskuze: Vzkazník - a jeho Beta verze. Bezkonkurenčně nejlepší vzkazník ze všech chatů ale všechno může mít své mouchy. Vzkazníkujete rádi, jste se vzkazníkem kamarádi?

(Karma: 647)
| Předmět:
30.03.19 23:43:09 | #3

Bohuzel, opet diskuze neni oficialniho razeni a neni oficalne spravcovana.
Zalozim oficialni diskuzi ke vzkazniku a pokud budou nejake problemy tak to patri vyhradne tam.
Proto tuto diskuzi zamykam


(Karma: 37)
| Předmět:
30.03.19 22:30:35 | #2

Zdravím, tato diskuse o vzkaznících se mi líbí a také přispěju svým dotazem. Ano já vím, že už se to tu jednou řešilo, ale jde mi tady o spam, který občas do vzkazníku chodí a to i od některých uživatelů zde. Ano spam je těžké řešit protože se nedá stoprocentně vymýtit. Ale nějaká opatření proti tomu by to chtělo.


(Karma: n/a)
| Předmět: Vzkazník
26.03.19 11:07:58 | #1

K založení této dizkuze mě inspiroval uživatel, který se ohledně vzkazníku a ikony ptal na Námětech, tedy přesněji Diskuze - Nápady / Stížnosti / Připomínky a Já jsem mu tam sděloval (neb po serii příspěvků zařazených do špatných fór už přetekl kalich mé trpělivosti), že je na špatné diskuzi. Ovšem zpětně si uvědomuji, že on vlastně neměl svůj příspěvek napsat kam, protože Vzkazník není ani Chat ani Diskuze. Tak se třeba toto speciálně konkrétní fórum bude hodit.

Jinak, jak je obsahem popisku, Beta verze vzkazníku a tedy celé vzkazy dohromady jsou opravdu daleko široko nejlepší vzkazníkovou službou, kterou můžou ostatní chaty, se slinou u úst jak bernardýni, závidět.

Jednu připomínku bych ale měl, odcituji Nápovědu "Vzkazy můžete posílat: Přímo z místnosti (Menu - Poslat vzkaz)...". Ano, přes Menu, ovšem pod "přímo z místnosti" si představuji (a znám), poslání vzkazu přes lomítkový příkaz.

Ono je tu vůbec krapet málo lomítkových příkazů, což v dnešní mobilové době omezuje i správu místnosti, krom jiného. Ale to je na úplně jinou diskuzi, na diskuzi Chat.. že.. ovšemže


Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky