Rozcestník >> Chatujme.cz >> Diskuze >> Diskutérský Řáholec

Informace

Název: Diskutérský Řáholec
Kategorie: Chatujme.cz / Diskuze
Založil: karl1
Správci: karl1
Založeno: 20.12.2018 14:50
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 2054x

Předmět diskuze: Diskutérský Řáholec - počítám, že tato diskuse se hodí všem zhrzenejm a zneuznanejm dušičkám na chatu i na diskusích. žádnej příspěvek tu nebude považován za OT. sprostý slovo nevadí, jen prosím vynechte vulgarity směrovaný na konkrétního uživatele. díky

(Karma: 97)
| Předmět: Oumuamua
19.01.19 11:29:09 | #126

tak jsou v tom bytosti z vesmíru, nebo nejsou?

https://www.abicko.cz/…ilizace.html

bylo by ovšem velmi zajímavý, kdyby to najednou změnilo směr a přistálo to někde na louce. ale takový štěstí si asi pozemský lidstvo nezasloužilo. když posádka viděla, co se tu na naší planetě děje, letěj dál.

škoda no, snad příště. *581* *581* *581*

| Předmět: Wolf Messing
16.01.19 12:30:20 | #106

https://www.novinky.cz/…stalina.html

tenhle článek mě velice zaujal už proto, že jsem o tomto pánovi nikdy předtím neslyšel.
ale taky nemůžu vědět všecko, žejo. škoda, že již nežije, možná by nám předpověděl, co čeká naši republiku.

| Předmět: milý překvapení
15.01.19 18:57:10 | #101

ahojky po delší odmlce,
mám velikou radost, že jsem založením cimry Psojedy v kategorii Města a místa pozdvihl některé cimry v této kategorii k nebývalý aktivitě.
pro zajímavost jsem cimry v této kategorii sledoval po několik za sebou jdoucích měsíců. cimry v této kategorii se pohybovaly v rámci cca 30-40 prochatovaných hodin tejdně, víc hodin byla světlá a ne častá výjimka.
i založil jsem v této kategorii recesistickou cimru nazvanou Psojedy. jak většina diskutujících ví, taková obec v Česku neexistuje, nicméně je to takovej kolorit na většině skvělejch portálů, k jakejm se i tento portál samozřejmě řadí.
a hle, co se k mý radosti nestalo. jakmile se ukázalo, že se cimra Psojedy dere na přední místo v této kategorii, co se prochatovanejch hodin týče, jiný cimry prostřednictvím svejch uživatelů zatroubily k nebývalý aktivitě, a prochatujou za tejden zničehož nic tolik hodin, co jindy nedaly za tejdny dva, někdy i tři.
musím napsat, že mám z těchto aktivit velikou radost, nejvíc proto, že se mi tak podařilo pozvednout zájem diskutujících o tuto kategorii.
s pozdravem DISKUSÍM ZDAR budu se v příštích tejdnech těšit na neutuchající aktivitu v cimrách kategorie Města a místa.
děkuji za pozornost.

(Karma: 21)
| Předmět: RE: milý překvapení
16.01.19 07:50:29 | #102

Holt jsi faaakt dobrej *27473* ale nejvíc mě fascinuje tvé sebevědomí *23398*

| Předmět: RE: RE: milý překvapení
16.01.19 11:34:10 | #104

ankch #102

o mně se to vííííííííí *47* *47* *47*

(Karma: 112)
| Předmět: RE: RE: RE: milý překvapení
17.01.19 22:57:47 | #120

že tobě chybí julie54? Přiznej se! A nezapomeň napsat, že píšeš za více lidí a ještě zaspamovat tím vzkazníky nejlépe všem administrátorům, začít pitvat doslovně!!! (ať je více nemrtvích) všechny účastníky místností dané kategorie a hlavně pokud by to nebylo, podle tvého vyjádření to neopomeň dát k soudu neb právníky máš určitě taky the best! *809* ...pochopil jsi jinak správně, že jsem to vše trochu odlehčil....píšu to pro jistotu pro některé zdejší natvrdlé uživatele....

| Předmět: RE: RE: RE: RE: milý překvapení
17.01.19 23:02:53 | #121

jinak souhlasím s ankh... *809* ...ehmm..není ten tvůj příspěvek tvůj poněkud ....jak jen to...zbytečný? ...tvrdý výraz pravda....neb přeci je na první!!! pohled vidět, jak jsi tu těmi Psojedy vše zde pozvedl, jen já pravda jsem si toho, že nějaké Psojedy vůbec někde jsou všimnul ťunťa až dnes... *6001* omlouvám se, prošvihnul jsem to veškeré zdejší pozvednutí a nový kult , ale nic si z toho nedělej, stejně tak to mám se zdejším kultovním!!! naprosto skvělým radiem, tak mne neber za bernou minci *809*

(Karma: n/a)
16.01.19 10:12:30 | #103

Nojono, to zaslouzi gratulaci. Ono nebyt tady tebe, tak by se cele "chatujme" zarucene zhroutilo!
*2* *2* *2*

16.01.19 11:37:49 | #105

marcela-b61 #103

děkuji za gratulaci! ale o nějakým hroucení čehokoliv tu z mý strany nepadla ani zmínka. *3443*

16.01.19 15:09:57 | #111

Mas pravdu, ta zminka padla ode mne…..
"Samochvala smrdi" se rikalo drive.

16.01.19 15:31:17 | #113

marcela-b61 #111

to jo. jenže já hlavně pochválil ostatní cimry, že se snažej.

(Karma: 0)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: milý překvapení
16.01.19 18:29:26 | #115

Zdravíčko )
tak by bylo taky dobré že bys popohnal i s posluchačema radia když už myslíš že jsi popohnal cimry k lepšímu *2365* *2*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: milý překvapení
16.01.19 21:24:58 | #116

RADIO #115

asi by nebylo košer lákat lidi na poslech rádia, který sám neposlouchám

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: milý překvapení
17.01.19 11:06:50 | #117

ono když jsme nakousli téma Chat Rádio, měl bych k tomu jednu věcnou.
všechna rádia mají stejnej problém. nikdo není jeden ten, aby se zavděčil všem.
když budu psát za sebe, osobně se mi nelíbí repertoár, kterej je v rádiu přehráván.
možná kdyby byl repertoár třeba po hodině nějak měněn, asi bych se nechal zlákat k poslechu. myslím to tak, že kdyby třeba hodinu hrál popík, pak rock, pak jazz, pak dechovka, potm bluesm atd, bylo by to takový pestřejší. takhle tam hraje standardně popík, a to opravdu není můj hudební šálek čaje.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: milý překvapení
17.01.19 22:48:39 | #119
švédští Draconian dorazí 19.01.2019 do pražského Futurum Music Bar spolu s Harakiri for the sky a Sojourner! A rozhodně toto neuslyšíš na nějakém komerčním sračkoradiu

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: milý překvapení
17.01.19 23:10:51 | #122

a už vůbec ne na zdejším rádiu, to je samozřejmé *809*

18.01.19 08:11:47 | #124

LichKingAnathema #119

no mě by teda z těhlech kapel neuhranula ani jedna z nich *581* *581* *581*

(Karma: -8)
18.01.19 10:36:28 | #125

LichKingAnathema:

A co jako?

No tak hlavne, ze to musis dat povesit vsude jeste s nejakyma zvlastnima poznamkama. Proboha proc? :D

Ja nemam problem s tim, ze prispivas hudbou, ja spise jen nechapu smysl toho vystupu. Motivem se to zda byt jako nejaka provokace, ale ja budu verit ze to tak je. :D

Ja nemam rad hystericky upisteny hudebni zanr metal (tim se nechci dotknout metalistu). :D

Ono je to o hudebnim vkusu a ten ma vetsinou kazdy jiny.

Ja to nestudoval, ale predpokladam, ze jde zase o nejaky metalovy hukot. :D

16.01.19 13:50:58 | #107

Ja nevim, jak moc jsi neco skutecne pozvedl, ci vytahl a nechci ti to brat ten nazor i kdyz si myslim ze dokazat neco fakticky zmenit ve spolecnosti lidi v jejich mysleni a v jejich zamereni je nelehky ukol, protoze se vzdycky jedna o cast populace, ktera ma vlastni vztah, ci filosofii k urcitym vecem, tohle se tyka globalniho zajmu o chat a ten je nejak dany i kdyz ne nemenny, protoze je to pohybliva vec, avsak ono se to neda jen tak jednoduse globalne ovlivnit a zmenit na to je potreba mit kampan, strategii a nadani a lidi na to musi slyset a odpovidat zajmem, jak zajem neni, tezko se da neco delat, vnucovat neco je hloupost. :D Rekl bych, ze je jednodussi lidi ztratit, jak ziskat.

Orientovat se jen podle stavu nachatovanych hodin se uplne neda, protoze to neni tak jednoznacny. Stav hodin neni absolutni vypovidajici hodnota i kdyz na tom systemu stoji proces ustalovani. Ja si myslim ze by se melo nahlizet na mistnost jako takovou, jaka je navstevnost - zajem lidi, jak je mistnost spravovana a pak na prochatovane hodiny.

Prosperita neni jen o prokecanych hodinach.
Ono se to sklada z vice faktoru. Jeden faktor jsou prochatovane hodiny, faktor druhy je navstevnost a faktor treti je sprava mistnosti.

Prochatovne hodiny rikaji kolik se toho napsalo, to se da nahnat jakkoliv, at uz umyslne, ci neumyslne, ze si nekdo bude sam sobe neco mumlat a nazene si tak hodiny a z pohledu zvenci, to muze vypadat, ze to tam prosperuje i kdyz tk tak vubec neni, pak se muze resit jestli to je delikt, zalezi taky jestli se to odhali, ne vsechno je tak zretelne a postizitelne. Ono staci kdyz nekdo neco pise v kratkem casovem useku a ty hodiny se pricitaji. Je to v podstate relativni a ne vzdy pruhledne mereni a zaznamenavani hodin.

Mereni stavu hodin neco vykazuje, ale je to proste jen nastroj mereni, ktere neposoudi vsechno. :D

Navstevnost rika kolik lidi navstevuje a chodi do mistnosti, to znamena jak je ta mistnost lakava a zajimava a to se uz tolik osalit neda, protoze to vyzaduje lidi umet nejak zaujmout a pritahnout, aby prisli, da se to ovlivnit mnozstvim pratel, pozadanim pratel, ci pozvankama, lakanim do mistnosti, fejk zalozenyma nickama, to uz je nekaly zpusob. Mnohdy lidi prijdou a nic nepisou a pak se nema jak neco nachatovat v hodinach. Neni to tak snadne. Tato navstevnost se sice meri, ale uz se nezaznamenava primo v mistnostech. To ja nerikam, ze by se to melo nejak systemove a viditelne zaznamenavat, ale podivat se obcas, jak si mistnosti vedou, kolik lidi chodi neni od veci.

On je taky rozdil, jestli ty hodiny tahne jeden, ci jestli ty hodiny tahnou vsichni. :D Je rozdil, kolik lidi do mistnosti chodi, jestli 1 nebo 50 lidi. :D

Sprava mistnosti rika jak je o ni postarano a je taky dulezita, jak se kdo stara, udrzuje poradek a harmonii, mistnost ktera je vedena neodpovedne, ci nema vedeni, kde je nejaky neporadek, to mistnosti nesvedci.

Ja si myslim, ze velikost tveho ega je opravdu pomerne znacna, avsak je hezke, ze si tolik veris. :D Ja bych si neco takoveho tvrdit neodvazil pri vsi skromnosti. :D

Ja mam dojem, ze jsi hlavne samolibe vyzdvihl sam sebe. :D:D

16.01.19 14:21:03 | #108

Firer #107

je to tvůj názor a neberu ti ho.
jen ti uniklo, že vyzdvihuju ostatní místnosti, kam začali lidi chodit diskutovat víc, než když tu byly Psojedy. a to je prostě holej fakt, s tím nepohneš ani o milimetr.
a co se obsahu diskusí v místnostech týká, přijde mi to tak, že bys chtěl ustanovit nějakou komisi, která by posuzovala kvalitu příspěvků v místnostech, a po vyhodnocení by místnosti ta komise přidělovala prochatovaný hodiny, nebo taky nepřidělovala.
samo sebou se rozumí, že ty bys byl předsedou té komise, to je samozřejmý.
něco jako byly dřív komise pro přehrávky, nebo udělení devizáku, aby člověk mohl na dovolenou do jugošky.
podle mě je totiž úplně nepodstatný, o čem lidi spolu diskutujou, hlavní je že dojdou a pobaví se, že.
obecně jsou tu cimry hodně živý, míň živý, polomrtvý a úplně mrtvý. tak proto ta moje radost, že v kategorii Města a místa některý cimry ožily.

16.01.19 16:28:55 | #114

Ja uz jen reknu, jak je to realne.

V tom, co rikas je velky zjevny rozpor, protoze na jednu stranu rikas, ze je to cizi uspech a na druhou stranu rikas, ze je to v podstate i tvuj uspech na kterym vlastnis nejaky podil.

Mistnosti jsou ruznorode, nektere uspesne jsou a nektere nejsou, uspech zavisi na te mistnosti samotne a na jejich vlastnicich a vedeni. Na tech lidech proste.

Ja hlavne nevidim, kde je ten tvuj uspech a zasluha na tom uspechu jinych mistnosti. Co ma spolecneho tvoje mistnost a okruh jinych mistnosti? Jaky podil ma tva mistnost na uspechu jinych mistnosti? Jedna se o to, ze tim co rikas jsi ty cizi uspechy sam privlastnujes a vydavas je za vlastni uspech, pokud jsou nejake uspechy, tak ty uspechy nalezi hlavne tem dotycnym mistnostem prece.

Ja nerikam, ze nemuze byt nejaka mistnost uspesna, ja to ani nerozporuju, on zajem o chat obecne neni moc dobry a stava se, ze je nekdy vice mistnosti, jak lidi v nich.

Ja nevim, ze bych o neco takoveho jako vlastnit nejakou funkci a dostat se do nejake funkce usiloval, stal a zadal, to bude patrne jenom nejaka bludna predstava z tve hlavy. Ja se urcite nebudu zpovidat tobe. Na tohle ja mam odpoved zcela jasnou, ja se za zadnyma funkcema nehonim, ja uz jsem jich mel dost a o tom skvele pojednava i to, ze ja zde zadnou funkci dosud nedisponuju, ja ani nutne zadnou funkci nepotrebuju, ja nechodim za funkcema, ja chodim za lidma, nektere nabidky funkci jsem uz taky odmital, ona obcas funkce neni ani potreba, nekdy staci jen dobry moderator a pouziti rozumu. To znamenat nasrat. :D :D

(Karma: 21)
17.01.19 17:41:52 | #118

Firer
on to stejně nepochopí)))
*7487* *32730*

| Předmět: PF 2019
31.12.18 14:09:02 | #100

panu majiteli webu, týmu administrátorů webu a všem slušným uživatelům tohoto portálu přeju krásnej rok 2019, hodně zdraví, a úspěchů v osobním a profesním životě. ať se daří!!!

| Předmět: noví skuteční diskutéři, nikoliv multinicky
30.12.18 12:26:31 | #99

tak se mi doneslo, že jistej web chystá od novýho roku zpoplatnění možnosti diskutovat.
možná nám to sem přehodí nějaký nový diskutéry *35* *35* *35*

(Karma: -7)
| Předmět: dalsi vec
24.12.18 15:12:13 | #62
  1. vytvořit automat na tvorbu screenu, resp. historii mistnosti za posledních 5 minut před kickem, ta se aulozi na server a vykopnutymu a spravci, kterého uzivatele kopl prijde ve forme odkazu do vzkazniku, tzn. ja pak mozny něco pripadne resit, vono vykopnutej user si po kicku tezko bude delat screeny, ze ?!

dále pridat tlacitko vytvořit screen, screen pak automaticky opet prijde uzivateli na vzkaznik formou prolinku.

trvanlivost odkazu na screen 30 dni, pak se automaticky smaze.

tezky co lury ?

| Předmět: RE: dalsi vec
24.12.18 15:43:31 | #63

drzka_hubata #62

ono je tisíc věcí, co se dá udělat. ale popravdě musím říct, že zadarmo bych se do toho nijak nehrnul. spíš obdivuju majitele a adminy co všechno tu zadarmo udělali *35*

| Předmět: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 15:56:27 | #66

zadarmo ? co pristup k informacim ?? lol lury a spol si precte co ho napadne, vidi prakticky vse co jsi kde napsal, nebo komu psal. cim vice lidi, tim vice info. az na to, ze tenhle chat je celkem mrtvej

| Předmět: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 15:58:25 | #68

muze se klidne prihlasit pod tvym profilem a pod tvym nickem chatovat, když bude chtit. zbytek si domysli … rofl

| Předmět: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 16:07:28 | #69

drzka_hubata #66

chat není informační kancelář, takže skutečně nevím, o čem píšeš. o jakejch informacích.
a namísto svejch výkřiků, jak je tu mrtvo, sem doveď 100 lidí, to bude chatu moc prospěšný.
bye bye *6859*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 16:17:33 | #71

ja bohužel zadarmo nedelam :) ani admina bych tu zadarmo nedelal. je to zbytecnej cas a prace za nic. jen at si to delaj oni :-) jen proto, abych videl tvoji ip adresu, mohl jsem te vyhodit ze všech nistnosti, nebo vstupovat do zamcenych ? a mazat fotky nebo schvalovat profilovky….. nebo ti dat ban jako oni me dali 3 roky ?? :))))

(Karma: 501)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 22:25:05 | #72

Nevim co tim zase sledujes.
A neboj admina bys tu ani zadarmo nedostal *33453* Ban na 3 roky si mel z duvodu ktery nemusim vysvetlovat snad to vsichni i budou vedet

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
25.12.18 13:52:35 | #79

LuRy #72
počítám, že vás adminů je tu dostačující počet, netřeba dalších, zvládáte to.
spíš mám obavu z toho, že kdyby se tu k adminování dostali někteří jedinci, začali by si vyřizovat svoje účty se svými oponenty a řady diskutérů by ještě prořídly.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 20:37:34 | #82

*2023* ,,,,, a nebo dat echo jiným,kdo je kdo,,,,a vědět vše co se šeptá,,,,,,podat info vyvoleným *5762*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 20:51:51 | #83

collateral #82

když tomu nerozumíš, radši nic nepiš.
ono totiž některý RS na kterejch je sajt napsanej, umožňujou čtení IM, např. RS drupal.
tohle není ten případ, tak ze sebe nedělej to, co nejsi *47* *47* *47*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 22:07:30 | #84

hlavně že ty jsi ten nejchytřejší,,,,,,ro­zume,fakt mne bavíš,nemam zapotřebí ze sebe něco dělat ,,od toho tu máme tebe,inženýre *2023*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 22:11:53 | #85

collaterall #84

o mně se to vííííí *47* *47* *47*

24.12.18 16:13:05 | #70

Pro drzka_hubata #60 #62 : Shrnu oba příspěvky. Screeny se pořizují z historie místnosti a tam se datum objevuje. Takže tady to má LuRy v pořádku. To že vykopnutý nemá možnost si pořídit screen např. svým záložním nickem kvůli téměř nulové historii po vstupu, to už jsem myslím někde zmiňoval, nevím proč je to tu takto omezeno (a i obecně to znemožňuje okamžitou komunikaci a zapojení se do probíhajících hovorů). Tudíž prodloužením času zobrazování historie při vstupu by se to jednoduše vyřešilo.

| Předmět: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 22:25:48 | #73

Historii po vstupu vidis 3 minuty dozadu respektive pouze komunikaci na skle nikoliv v historii.

24.12.18 22:26:38 | #74

Tezky to neni ale proc bych to delal? Kdysi se nad tim uvazovalo ale pak by to bylo spise vice prace nez uzitku.
A to ze si hezky popsal jak by to mozna mohlo fungovat nic nemeni na tom ze temer nemas potuhy o technicky implementaci *2001*

| Předmět: lury
24.12.18 15:02:03 | #60

Lury , ty voe, ty tady všechno opravuješ, všechno tady ladis, v podstate mate cely lide skopirovany. a přitom nejsi schopnej udelat v mistnosti to, aby se tam nejen objevovalo, ze uživatel v 12.30 jouda debil vstoupil do mistnosti, ale aby tam u toho byl videt i cely datum.
jak asi ma někdo pak argumentovat screenama, na kterym není ani videt datum, ze kdy jsou porizeny.

omg

LuRy (Karma: 496) | Předmět: RE: RE:
před 15 hodinami | #57
#18 julie54
Jak jsem psal Vam ve vzkazu. Vsichni zde maji stejne prava a povinnosti.
Jako SS urcite ma povinnost prudice eliminovat z mistnosti, ma urcite pravo zavolat administratora na to aby prudice vyresil nicmene urcite ne tak ze se prudice nejdrive nepokusi eliminovat sam.
Zaroven kazdy uzivatel ma pravo na to zavolat admina na prudice pokud v mistnosti SS neni
Kazdy uzivatel ma pravo ignorace ve svem nastaveni kdy prudici zamezi pristup na svuj profil a psani vzkazu (pokud uzivatel nema v mistnosti prava SS tak i neuvidi zpravy takoveho uzivatele)
Spravce mistnosti ma pravo na to nastavit limit pro vstup na nachatovane hodiny a tim eliminovat znovu vstoupeni vykopnuteho s novym nickem
Takze moznosti jak svepomoci eliminovat prudice je mnoho takze svadet to na vedeni chatu je podle me nesmysl.
Psat mi o tom jak kvuli prudicum lide odchazeji je sice smutne ale na druhou stranu ja osobne nevim o zadnem pripadu kdy bych dostal vzkaz s tim ze konkretni prudic psal tohle a tohle a at s tim neco delame.. Porad jen obecne reci o tom jak lidi odchazeji kvuli prudicum. Tak ok at odchazeji nic s tim nemuzu udelat.. Neni opravdu v mych silach ani v silach jineho admina plosne hlidat cely chat
Pak k nejakemu soukromi
Kazdy uzivatel by si mel chranit sve soukromi, takze za to co verejne napise si muze opravdu pouze sam. To ze se objevi nejaky prudic a takovou informaci zneuzije je bohuzel nepredikovatelne a tak i neresitelne jinak nez prostou eliminovaci uzivatele
Kazdy uzivatel ma moznost ve svem profilu parametry sveho soukromi nastavit, schovat nektere casti profilu a podobne.

| Předmět: RE: lury
24.12.18 15:57:25 | #67

a laskavě vynech tu titulaturu, jó? *716*

a pro tvoji info.
screeny se pořizujou z historie cimry a tam je datum i čas. tak když nevíš, nekritizuj. *21943*

| Předmět: RE: lury
24.12.18 23:36:51 | #77
| Předmět: situace
23.12.18 20:44:44 | #52

hlavně si myslím, že když tu o nějaký věci slušně debatíme, nejedná se o hrocení věci, ale o možnosti každýho, koho věc zajímá, se k věci vyjádřit, jak to vidí on

| Předmět: RE: situace
23.12.18 20:57:16 | #53

Vždyť to je v naprostém pořádku, od toho diskuze jsou, aby každý měl možnost vyjádřit svobodně svůj názor. I Já jsem tohoto slušnou formou využil. A i názor na zbytečné hrocení je názorem. Ale to už bychom se trochu motali v kruhu. Ale stále platí "Všeho s mírou" a myslím, že bábušek a dědečků už bylo dost. Tím bych to pro sebe ukončil. END

| Předmět: RE: RE: situace
23.12.18 20:59:19 | #54

ano. nikdo tu nikoho nezmiňoval, teda krom tebe *47* *47* *47*

| Předmět: RE: RE: RE: situace
23.12.18 21:19:10 | #55

Vážně, a Já myslel, že kvůli tomu byla tato diskuze založena a jako pokračování z jiné sem přenesena. Nu, asi i zde platí, že smích v některých případech značí jen a pouze hloupost dotyčného jedince. A rýpnu si ještě jednou a naposledy, Anathema si našel vskutku dobrého kamaráda :D. A to je definitivní END!

| Předmět: RE: RE: RE: RE: situace
23.12.18 21:20:25 | #56

my nesmíme ani naznačovat ende *47* *47* *47*

| Předmět: musím napsat
21.12.18 14:58:02 | #13

že na net chodím necelejch 20 let, a už mě na netu nemůže nic překvapit.
teda vlastně jedna věc existuje.
a tou je to, kdyby se některý lidi na netu dokázali chovat alespoň standardně.
kdysi mi jeden jinde vyhrožoval fyzickou likvidací mojí osoby, a pak do toho zapletl i moji rodinu.
to mě ovšem dojal až k slzám, ale vyřídil jsem si to s ním kulantně.
ale jinak to je běžný netový pošťuchování. tak do toho.
*47* *47* *47*

(Karma: 23)
| Předmět:
21.12.18 14:55:01 | #12

pro Julie54: nedá mi to a musím se vmísit do debaty. Pánové mají pravdu, nikdo tebe konkrétně nenapadl, co umíš nebo neumíš. Tím, že jsi na to zareagovala, sama sebe jsi postavila do role té pověstné "potrefené husy". Navíc mám dojem, že slova do prstů ti vkládá někdo jiný. Obratný manipulátor, který má tady už tolik vroubků, až hanba psát. Od nikoho jiného tady nebyly výhružky trestním oznámením, jen od něj a teď i od tebe. A používáš slova velmi podobná těm jeho, jako např. "mluvím i za jiné", " nejsem sama, kdo si to myslí" apod. A ještě jedna věc: oba jste psali o ignorování prudičů, ale ani jeden to neděláte.... *4* *10238*

| Předmět: RE:
21.12.18 15:00:51 | #14

SodomkovaD #12
ač k sobě nechováme city nejvřelejší, musím ti dát za pravdu na 100%. *35* *35* *35*

| Předmět: RE: RE:
21.12.18 15:07:11 | #15
| Předmět: RE: RE: RE:
21.12.18 15:12:36 | #16

když ono chodit po netu a vyhrožovat jinejm uživatelům tím či oním, a tím co neudělali, je už samo o sobě legrační, a u mě to zapřičiňuje jen útrpnej úsměv. tito lidé to nemají lehké sami se sebou a svým způsobem je velmi lituju. ale i tací jsou mezi námi, mají volební právo a dokonce můžou i na net. *581* *581* *581*

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.12.18 15:16:54 | #17

Tak tak..no, když je to baví, ať si tedy poslouží... *4*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.12.18 15:23:46 | #19

SodomkovaD #17
jj lidi musej vypustit páru a tohle téma je od toho *18432* *18432* *18432*

(Karma: -24)
| Předmět: RE:
21.12.18 15:22:42 | #18

děkuju za váš názor....prostě když přijde vyhlášený prudič je pro něj ignorace větší trest až ho to nebaví odejde sám.a opravdu mi nikdo nic nevkládá naopak,prostě už ten pohár přetekl--já nevyhrožuju jen informuju o tom co míním udělat ....

21.12.18 15:28:19 | #20

promiň, ale informace, že někoho udáš, JE vyhrožování..­.obzvlášť, když to doplníš tím, že máš doložitelné důkazy.....

21.12.18 15:35:46 | #21

ano dukazy mám protože vím že bez dukazu mě Judr pošle pryč....vám by selíbilo kdyby vaši maminku či babičku někdo shazoval jak jsou starší lidi neschopní a nic neumí...před rokem jsem měla problém se screen ted už umím víc věcí a učím se další ale pořád jsem ta blbá...když se zeptám odpověd nedostanu jen urážky atd...ten člověk mě nezná neví o mě nic ale už jsem hloupá když se ozvu za lidi co se ozvat bojí?prostě je to pomluva a to si nenechám

21.12.18 15:43:29 | #22

mojí mamince bude devadesát let...takže ta o PC ví jen to, že existuje....

21.12.18 15:48:11 | #24

taky nejsem nejmladší, ale to, co napsali pánové, mě nikterak neuráží...umím, co potřebuju...

21.12.18 15:52:16 | #25

Kdyby se celá starší generace rozhodla udělat to, co ty, tak by z toho celá justice asi lezla po zdi.... *2906*

21.12.18 16:02:11 | #27

SodomkovaD #25
orgány činný v trestním řízení se zaobíraj jen přečiny a trestnými činy. tomuhle se zasmějou, teda až oznamovatel odejde ze služebny. *47* *47* *47*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.12.18 16:12:04 | #28
21.12.18 16:16:32 | #29

já jsem vůbec nepochopila, co tě na tom tak rozčílilo, abys to hnala do takových extrémů.... to, že většina starší generace to neumí s PC jako ti mladí, je holý a nepopiratelný fakt..... tak se s tím smiř a vybodni se na nějaké soudy....stejně bys prohrála.... *4*

21.12.18 17:15:18 | #30

takové obtěžování justice to zase není paní Judr.je taky ta nemožná co neví nic má starý zaplněný počítač plný viru ---omluva psáno ne přesně jak bylo řečeno...váš nick si pamatuju už od začátku chatujme tak pamatujete doby kdy lidi odsud neutíkali a byla pohoda....ta už není---logicky k čemu nový screen když je chat prázdný---nemělo by se řešit v první řadě tohle?vím že to bude běh na dlouhou trat a přitom by stačila omluva-ne mě ale ostatním uživatelum tem babičkám a dědečkum?

21.12.18 17:16:14 | #31

at se smějí mi to nevadí vy se taky smějete

23.12.18 05:43:04 | #37

Rekl bych ze se to tu zbytecne moc vyhrocuje a uplne zbytecne..
To jestli nekdo umi nebo neumi screen je prakticky jedno. Faktem je ze by to jako spravce mel umet, to jestli to umi nebo neumi se dnes uz realne neresi (mozna bohuzel)
Pred nejakou dobou jsme to i uzivatele ucili individualne, natocili jim do napovedy video a je tam i podrobny navod ( https://napoveda.chatujme.cz/…e/screenshot).
Takze rict neumim je spise nechci umet

23.12.18 06:02:15 | #38

Skoro bych rekl ze me daleko vic nez to ze SS neumi screen trapi to ze SS neni schopny nikoho vykopnout a pisou adminovi :)

23.12.18 12:23:46 | #39

děkuju za názor,ono už ten pohárek přetekl a přitom stačilo tak málo a to tři slova omuvy starším lidem a uživatelum.jak nám řekla Judr tihle pánové měli tu smulu že začali v době kdy už ty pověstné saze bouchly....nechceme my plačky obtěžovat adminy ,tak si chceme svoje věci vyřešit sami.Pánové měli smulu že se vyjádřili tím stylem aby každý pochopil proti komu je to namířeno---už první slova na té stránce jsou babičky a dědečkové a dále--kdo mladý má ted necituju--15 let starou plečku a zašvihaný zavirovaný pc plný obrázku vnoučat?bylo to psáno na určitou skupinu lidí .přeju vám hezké vánoce a na vzkazík poslední konkrétní žalování.....po­soudíte sám

23.12.18 13:13:33 | #42

LuRy #37
ano, tady jsi trefil hřebík na hlavičku.
cituji: Takze rict neumim je spise nechci umet
a k těm SS: že ani neuměj někoho z cimry vykopnout, ale obtěžujou s tím administraci, je smutný.
ale daleko smutnější je to, že mně v cimře začne někdo nadávat, já se ohradím, a SS umravňuje mě, namísto toho, kdo si začal. tudíž SS cimry řeší důsledek, místo toho, aby začal u příčiny, a umravnil toho, kdo si začal.
to je to co tvrdím už dávno, že mnoho SS tu nemá ani tucha o vedení cimry, o dalších věcech nemluvě.
což o mě nejde, já to unesu, jsem na nadávky a urážky zvyklej, ale slabší povahu to rozhodí, a webu odejde. prostě ti SS cimry by měli být seznámeni s tím, jak se taková funkce vykonává. u mě se to stalo a taky to u mě funguje, což není případ všech cimer.
obecně se vždycky snažím o to, aby se u mě v cimře každej cejtil dobře, a ne aby tam byl za lovnou zvěř. tady vidím velikou rezervu v tom, aby stávající diskutéři neodcházeli, nerušili účty, ale zůstávali a spíš přivedli někoho novýho.
jinak tobě a celýmu týmu vedení webu krásný svátky, hodně zdraví, klidu a pohody.
to samý všem dobrejm a hodnejm lidem tu na webu i mimo web. *35* *35* *35*

23.12.18 16:18:22 | #43

Na legendárním českém chatu dostává každý nový SS od administratora jakýsi manuál. Učme se od legend. Já jsem byl též, stejně jako předřečník ustalujícím adminem zde na Chatujme obeznámen s některými věcmi a na některé jsem se sám ptal. Souhlasím, že nějakého základního "tucha o vedení cimry" by SS měl mít. Nijak zvlášť bych to zase nehrotil (proto píšu "základního"), doby kdy na chatech bývalo velké kvantum lidí a SS musel být našprtaný a nabušený, jsou už dávno pryč. Z toho dnes musíme též vycházet, že se na chatu už pohybují poslední chatoví mohykáni, takže by nebylo vhodné jim příliš ztrpčovat jejich, byť správcovský, život. Každopádně kam vede totální anarchie, a to včetně "vedení cimry", o tom zase vypovídá jiný, údajně "moderní" (prýtaky)chat, pánové Firer a Anathema vědí a mohou potvrdit.

23.12.18 16:26:56 | #44

Azazel-Andel #43
jestli to není právě tím, že lidi odcházej z chatu právě kvůli nekompetentnosti mnoha SS. já to mám tak, že když mě někdo nakrkne, odejdu z cimry, nikoliv z chatu, natož pak z celýho webu.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 19:43:02 | #45

karl1 a LuRy dodali vše, co bych k tomu dodal já a podepisuji to, snad jen, aby někteří lidé ještě nespamovali vzkazníky zbetečnými výhružkami o ničem. END!

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 19:51:04 | #46

LichKingAnathema #45
s některejma lidma se holt nedomluvíš už proto, že ani nechápou psanej text. tak to bylo, je, a bude. *47* *47* *47*

23.12.18 20:12:41 | #47

Pro karl1 #44 : Specifikuj nekompetentnost? Já jen říkám, že extrémy jsou špatně. Kdo mě zná ví, že jsem zastáncem řádu a pořádku, ale všeho s mírou. Lidé se chodí na chat bavit, asociovat, seznamovat s novými lidmi a z mnoha dalších důvodů, nemyslím si, že je správné jim kazit pobyt na chatu tím, že by museli umět o půlnoci,když je někdo vzbudí, odříkat z paměti celá pravidla. Proto jsem psal, že by měli SS znát nutný základ, stejně jako umět základní správcovské úkony. Druhý extrém je pak již mnou zmiňovaná anarchie.

Každopádně každá room je přeci svébytnou autonomní oblastí, kde platí pravidla Chatujme ale též místní pravidla. A také existuje něco, čemu se říká zaběhlý chod místnosti. Pokud se někomu při návštěvě některé místnosti něco nezdá a neodporuje to celkovým ani místním pravidlům, pak ať do takové místnosti nechodí. Stějně jako je stupidita, aby Slávisti chodili na klubovnu Sparty.. že.. ovšemže :)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 20:22:06 | #49

Azazel-Andel #47
viz
karl1 #42

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 20:33:14 | #50

Pro karl1: Nu, když už jsi citoval LuRyho, pak by bylo dobré citovat i jeho jinou hlášku, a to, že to tady až moc hrotíte. S čímž souhlasím. A k ostatnímu jsem se vlastně vyjádřil již. Pokud se kdokoliv domnívá, že si může vlézt do jakékoliv místnosti (komunity) a tam si cokoliv tlachat (ač není vulgární a nikoho nenapadá), tak pokud už tím co píše nenaplňuje buď místní pravidla nebo zaběhlý chod místnosti, tak se stává holt nevítaným hostem. Pak je řešení jednoduché, do takových místností nechodit. Nevím co bych k tomu více měl říci.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 20:36:39 | #51

Azazel-Andel #50
chjo. já o voze a ty o koze. necháme toho.

24.12.18 14:58:43 | #59

vono existuje taky i obcansko pravni soud, kde se resi podnety jiného druhy nez jen klasicky trestni ciny. a tam podat zalobu klidne muze

24.12.18 15:10:13 | #61

drzka_hubata #59

ať si podává kdo chce co chce kam chce a kolikrát chce *47* *47* *47* *47*

24.12.18 23:33:20 | #75

obcansko pravni soud ti je k prdu ve vetsine pripadu .. dokud nejaky cin neprekroci skutkovou podstatu trestnyho cinu tak policajt vetsinou nehne ani prstem.. 3x ozkouseno vramci chatujme

24.12.18 23:35:11 | #76

@julie54 mrzi me ze pretekl pohar, nicmene jsme na internetu jak uz jsem jiz psal, muzem tu byt temer kymkoliv cimkoliv tim spis bych se nad takovymy nazory spise povznesl. Podle me to nestoji za to si tim kazit den / naladu..

23.12.18 23:51:06 | #57

#18 julie54
Jak jsem psal Vam ve vzkazu. Vsichni zde maji stejne prava a povinnosti.

• Jako SS urcite ma povinnost prudice eliminovat z mistnosti, ma urcite pravo zavolat administratora na to aby prudice vyresil nicmene urcite ne tak ze se prudice nejdrive nepokusi eliminovat sam.
  • Zaroven kazdy uzivatel ma pravo na to zavolat admina na prudice pokud v mistnosti SS neni
  • Kazdy uzivatel ma pravo ignorace ve svem nastaveni kdy prudici zamezi pristup na svuj profil a psani vzkazu (pokud uzivatel nema v mistnosti prava SS tak i neuvidi zpravy takoveho uzivatele)
  • Spravce mistnosti ma pravo na to nastavit limit pro vstup na nachatovane hodiny a tim eliminovat znovu vstoupeni vykopnuteho s novym nickem

Takze moznosti jak svepomoci eliminovat prudice je mnoho takze svadet to na vedeni chatu je podle me nesmysl.
Psat mi o tom jak kvuli prudicum lide odchazeji je sice smutne ale na druhou stranu ja osobne nevim o zadnem pripadu kdy bych dostal vzkaz s tim ze konkretni prudic psal tohle a tohle a at s tim neco delame.. Porad jen obecne reci o tom jak lidi odchazeji kvuli prudicum. Tak ok at odchazeji nic s tim nemuzu udelat.. Neni opravdu v mych silach ani v silach jineho admina plosne hlidat cely chat

Pak k nejakemu soukromi

• Kazdy uzivatel by si mel chranit sve soukromi, takze za to co verejne napise si muze opravdu pouze sam. To ze se objevi nejaky prudic a takovou informaci zneuzije je bohuzel nepredikovatelne a tak i neresitelne jinak nez prostou eliminovaci uzivatele
  • Kazdy uzivatel ma moznost ve svem profilu parametry sveho soukromi nastavit, schovat nektere casti profilu a podobne.

24.12.18 12:56:58 | #58

LuRy #57

zdar,
když SS neumí prudiče eliminovat z cimry, pak nechápu, proč v cimře dělá SS, nač má tu funkci.
sám jsem se s tím setkal několikrát, že to SS buď neuměl, nebo nekonal, nevím jestli záměrně, nebo z neznalosti.
jak jsem už psal jinde. mě se nějaký nadávky či urážky netknou, je to jen internet. ale je spousta slabších povah, který si to berou moc osobně, a z místnosti, nebo z chatu, nebo z celýho webu odejdou.
já vím, že se tomu nedá zabránit úplně, ale SS by v tomhle mohli hodně pomoct.
jenže..... *581* *581* *581*

24.12.18 23:39:48 | #78

bohuzel na to neumim odpovedet.. Mozna je to spis nase benevolence a taky to ze SS se dava proste kamaradum a stvrzuje to nejaky hlubsi pratelstvi nez bezne pratelstvi mezi profily.. proste je to neco navic.. a to jestli uzivatel to nejak bere navedomi je bohuzel vec druha..
Nicmene povedomi o tom ze mam spravce by uzivatel mel mit.. a nemusi na to temer nic vedet jen ze proste na dve kliknuti nekoho vykopne kdyz dela problemy.. to by uplne stacilo