Rozcestník >> Chatujme.cz >> Diskuze >> Diskutérský Řáholec

Informace

Název: Diskutérský Řáholec
Kategorie: Chatujme.cz / Diskuze
Založil: karl1
Správci: karl1
Založeno: 20.12.2018 14:50
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 5062x

Předmět diskuze: Diskutérský Řáholec - počítám, že tato diskuse se hodí všem zhrzenejm a zneuznanejm dušičkám na chatu i na diskusích. žádnej příspěvek tu nebude považován za OT. sprostý slovo nevadí, jen prosím vynechte vulgarity směrovaný na konkrétního uživatele. díky

(Karma: 103)
| Předmět: noví skuteční diskutéři, nikoliv multinicky
30.12.18 12:26:31 | #99

tak se mi doneslo, že jistej web chystá od novýho roku zpoplatnění možnosti diskutovat.
možná nám to sem přehodí nějaký nový diskutéry *35* *35* *35*

(Karma: -7)
| Předmět: dalsi vec
24.12.18 15:12:13 | #62
  1. vytvořit automat na tvorbu screenu, resp. historii mistnosti za posledních 5 minut před kickem, ta se aulozi na server a vykopnutymu a spravci, kterého uzivatele kopl prijde ve forme odkazu do vzkazniku, tzn. ja pak mozny něco pripadne resit, vono vykopnutej user si po kicku tezko bude delat screeny, ze ?!

dále pridat tlacitko vytvořit screen, screen pak automaticky opet prijde uzivateli na vzkaznik formou prolinku.

trvanlivost odkazu na screen 30 dni, pak se automaticky smaze.

tezky co lury ?

| Předmět: RE: dalsi vec
24.12.18 15:43:31 | #63

drzka_hubata #62

ono je tisíc věcí, co se dá udělat. ale popravdě musím říct, že zadarmo bych se do toho nijak nehrnul. spíš obdivuju majitele a adminy co všechno tu zadarmo udělali *35*

| Předmět: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 15:56:27 | #66

zadarmo ? co pristup k informacim ?? lol lury a spol si precte co ho napadne, vidi prakticky vse co jsi kde napsal, nebo komu psal. cim vice lidi, tim vice info. az na to, ze tenhle chat je celkem mrtvej

| Předmět: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 15:58:25 | #68

muze se klidne prihlasit pod tvym profilem a pod tvym nickem chatovat, když bude chtit. zbytek si domysli … rofl

| Předmět: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 16:07:28 | #69

drzka_hubata #66

chat není informační kancelář, takže skutečně nevím, o čem píšeš. o jakejch informacích.
a namísto svejch výkřiků, jak je tu mrtvo, sem doveď 100 lidí, to bude chatu moc prospěšný.
bye bye *6859*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 16:17:33 | #71

ja bohužel zadarmo nedelam :) ani admina bych tu zadarmo nedelal. je to zbytecnej cas a prace za nic. jen at si to delaj oni :-) jen proto, abych videl tvoji ip adresu, mohl jsem te vyhodit ze všech nistnosti, nebo vstupovat do zamcenych ? a mazat fotky nebo schvalovat profilovky….. nebo ti dat ban jako oni me dali 3 roky ?? :))))

(Karma: 551)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
24.12.18 22:25:05 | #72

Nevim co tim zase sledujes.
A neboj admina bys tu ani zadarmo nedostal *33453* Ban na 3 roky si mel z duvodu ktery nemusim vysvetlovat snad to vsichni i budou vedet

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
25.12.18 13:52:35 | #79

LuRy #72
počítám, že vás adminů je tu dostačující počet, netřeba dalších, zvládáte to.
spíš mám obavu z toho, že kdyby se tu k adminování dostali někteří jedinci, začali by si vyřizovat svoje účty se svými oponenty a řady diskutérů by ještě prořídly.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 20:37:34 | #82

*2023* ,,,,, a nebo dat echo jiným,kdo je kdo,,,,a vědět vše co se šeptá,,,,,,podat info vyvoleným *5762*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 20:51:51 | #83

collateral #82

když tomu nerozumíš, radši nic nepiš.
ono totiž některý RS na kterejch je sajt napsanej, umožňujou čtení IM, např. RS drupal.
tohle není ten případ, tak ze sebe nedělej to, co nejsi *47* *47* *47*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 22:07:30 | #84

hlavně že ty jsi ten nejchytřejší,,,,,,ro­zume,fakt mne bavíš,nemam zapotřebí ze sebe něco dělat ,,od toho tu máme tebe,inženýre *2023*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: dalsi vec
27.12.18 22:11:53 | #85

collaterall #84

o mně se to vííííí *47* *47* *47*

| Předmět: RE: dalsi vec
24.12.18 22:26:38 | #74

Tezky to neni ale proc bych to delal? Kdysi se nad tim uvazovalo ale pak by to bylo spise vice prace nez uzitku.
A to ze si hezky popsal jak by to mozna mohlo fungovat nic nemeni na tom ze temer nemas potuhy o technicky implementaci *2001*

| Předmět: lury
24.12.18 15:02:03 | #60

Lury , ty voe, ty tady všechno opravuješ, všechno tady ladis, v podstate mate cely lide skopirovany. a přitom nejsi schopnej udelat v mistnosti to, aby se tam nejen objevovalo, ze uživatel v 12.30 jouda debil vstoupil do mistnosti, ale aby tam u toho byl videt i cely datum.
jak asi ma někdo pak argumentovat screenama, na kterym není ani videt datum, ze kdy jsou porizeny.

omg

LuRy (Karma: 496) | Předmět: RE: RE:
před 15 hodinami | #57
#18 julie54
Jak jsem psal Vam ve vzkazu. Vsichni zde maji stejne prava a povinnosti.
Jako SS urcite ma povinnost prudice eliminovat z mistnosti, ma urcite pravo zavolat administratora na to aby prudice vyresil nicmene urcite ne tak ze se prudice nejdrive nepokusi eliminovat sam.
Zaroven kazdy uzivatel ma pravo na to zavolat admina na prudice pokud v mistnosti SS neni
Kazdy uzivatel ma pravo ignorace ve svem nastaveni kdy prudici zamezi pristup na svuj profil a psani vzkazu (pokud uzivatel nema v mistnosti prava SS tak i neuvidi zpravy takoveho uzivatele)
Spravce mistnosti ma pravo na to nastavit limit pro vstup na nachatovane hodiny a tim eliminovat znovu vstoupeni vykopnuteho s novym nickem
Takze moznosti jak svepomoci eliminovat prudice je mnoho takze svadet to na vedeni chatu je podle me nesmysl.
Psat mi o tom jak kvuli prudicum lide odchazeji je sice smutne ale na druhou stranu ja osobne nevim o zadnem pripadu kdy bych dostal vzkaz s tim ze konkretni prudic psal tohle a tohle a at s tim neco delame.. Porad jen obecne reci o tom jak lidi odchazeji kvuli prudicum. Tak ok at odchazeji nic s tim nemuzu udelat.. Neni opravdu v mych silach ani v silach jineho admina plosne hlidat cely chat
Pak k nejakemu soukromi
Kazdy uzivatel by si mel chranit sve soukromi, takze za to co verejne napise si muze opravdu pouze sam. To ze se objevi nejaky prudic a takovou informaci zneuzije je bohuzel nepredikovatelne a tak i neresitelne jinak nez prostou eliminovaci uzivatele
Kazdy uzivatel ma moznost ve svem profilu parametry sveho soukromi nastavit, schovat nektere casti profilu a podobne.

| Předmět: RE: lury
24.12.18 15:57:25 | #67

a laskavě vynech tu titulaturu, jó? *716*

a pro tvoji info.
screeny se pořizujou z historie cimry a tam je datum i čas. tak když nevíš, nekritizuj. *21943*

| Předmět: RE: lury
24.12.18 23:36:51 | #77
| Předmět: situace
23.12.18 20:44:44 | #52

hlavně si myslím, že když tu o nějaký věci slušně debatíme, nejedná se o hrocení věci, ale o možnosti každýho, koho věc zajímá, se k věci vyjádřit, jak to vidí on

| Předmět: musím napsat
21.12.18 14:58:02 | #13

že na net chodím necelejch 20 let, a už mě na netu nemůže nic překvapit.
teda vlastně jedna věc existuje.
a tou je to, kdyby se některý lidi na netu dokázali chovat alespoň standardně.
kdysi mi jeden jinde vyhrožoval fyzickou likvidací mojí osoby, a pak do toho zapletl i moji rodinu.
to mě ovšem dojal až k slzám, ale vyřídil jsem si to s ním kulantně.
ale jinak to je běžný netový pošťuchování. tak do toho.
*47* *47* *47*

(Karma: 24)
| Předmět:
21.12.18 14:55:01 | #12

pro Julie54: nedá mi to a musím se vmísit do debaty. Pánové mají pravdu, nikdo tebe konkrétně nenapadl, co umíš nebo neumíš. Tím, že jsi na to zareagovala, sama sebe jsi postavila do role té pověstné "potrefené husy". Navíc mám dojem, že slova do prstů ti vkládá někdo jiný. Obratný manipulátor, který má tady už tolik vroubků, až hanba psát. Od nikoho jiného tady nebyly výhružky trestním oznámením, jen od něj a teď i od tebe. A používáš slova velmi podobná těm jeho, jako např. "mluvím i za jiné", " nejsem sama, kdo si to myslí" apod. A ještě jedna věc: oba jste psali o ignorování prudičů, ale ani jeden to neděláte.... *4* *10238*

| Předmět: RE:
21.12.18 15:00:51 | #14

SodomkovaD #12
ač k sobě nechováme city nejvřelejší, musím ti dát za pravdu na 100%. *35* *35* *35*

| Předmět: RE: RE:
21.12.18 15:07:11 | #15
| Předmět: RE: RE: RE:
21.12.18 15:12:36 | #16

když ono chodit po netu a vyhrožovat jinejm uživatelům tím či oním, a tím co neudělali, je už samo o sobě legrační, a u mě to zapřičiňuje jen útrpnej úsměv. tito lidé to nemají lehké sami se sebou a svým způsobem je velmi lituju. ale i tací jsou mezi námi, mají volební právo a dokonce můžou i na net. *581* *581* *581*

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.12.18 15:16:54 | #17

Tak tak..no, když je to baví, ať si tedy poslouží... *4*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.12.18 15:23:46 | #19

SodomkovaD #17
jj lidi musej vypustit páru a tohle téma je od toho *18432* *18432* *18432*

(Karma: -24)
| Předmět: RE:
21.12.18 15:22:42 | #18

děkuju za váš názor....prostě když přijde vyhlášený prudič je pro něj ignorace větší trest až ho to nebaví odejde sám.a opravdu mi nikdo nic nevkládá naopak,prostě už ten pohár přetekl--já nevyhrožuju jen informuju o tom co míním udělat ....

21.12.18 15:28:19 | #20

promiň, ale informace, že někoho udáš, JE vyhrožování..­.obzvlášť, když to doplníš tím, že máš doložitelné důkazy.....

21.12.18 15:35:46 | #21

ano dukazy mám protože vím že bez dukazu mě Judr pošle pryč....vám by selíbilo kdyby vaši maminku či babičku někdo shazoval jak jsou starší lidi neschopní a nic neumí...před rokem jsem měla problém se screen ted už umím víc věcí a učím se další ale pořád jsem ta blbá...když se zeptám odpověd nedostanu jen urážky atd...ten člověk mě nezná neví o mě nic ale už jsem hloupá když se ozvu za lidi co se ozvat bojí?prostě je to pomluva a to si nenechám

21.12.18 15:43:29 | #22

mojí mamince bude devadesát let...takže ta o PC ví jen to, že existuje....

21.12.18 15:48:11 | #24

taky nejsem nejmladší, ale to, co napsali pánové, mě nikterak neuráží...umím, co potřebuju...

21.12.18 15:52:16 | #25

Kdyby se celá starší generace rozhodla udělat to, co ty, tak by z toho celá justice asi lezla po zdi.... *2906*

21.12.18 16:02:11 | #27

SodomkovaD #25
orgány činný v trestním řízení se zaobíraj jen přečiny a trestnými činy. tomuhle se zasmějou, teda až oznamovatel odejde ze služebny. *47* *47* *47*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.12.18 16:12:04 | #28
21.12.18 16:16:32 | #29

já jsem vůbec nepochopila, co tě na tom tak rozčílilo, abys to hnala do takových extrémů.... to, že většina starší generace to neumí s PC jako ti mladí, je holý a nepopiratelný fakt..... tak se s tím smiř a vybodni se na nějaké soudy....stejně bys prohrála.... *4*

21.12.18 17:15:18 | #30

takové obtěžování justice to zase není paní Judr.je taky ta nemožná co neví nic má starý zaplněný počítač plný viru ---omluva psáno ne přesně jak bylo řečeno...váš nick si pamatuju už od začátku chatujme tak pamatujete doby kdy lidi odsud neutíkali a byla pohoda....ta už není---logicky k čemu nový screen když je chat prázdný---nemělo by se řešit v první řadě tohle?vím že to bude běh na dlouhou trat a přitom by stačila omluva-ne mě ale ostatním uživatelum tem babičkám a dědečkum?

21.12.18 17:16:14 | #31

at se smějí mi to nevadí vy se taky smějete

23.12.18 05:43:04 | #37

Rekl bych ze se to tu zbytecne moc vyhrocuje a uplne zbytecne..
To jestli nekdo umi nebo neumi screen je prakticky jedno. Faktem je ze by to jako spravce mel umet, to jestli to umi nebo neumi se dnes uz realne neresi (mozna bohuzel)
Pred nejakou dobou jsme to i uzivatele ucili individualne, natocili jim do napovedy video a je tam i podrobny navod ( https://napoveda.chatujme.cz/…e/screenshot).
Takze rict neumim je spise nechci umet

23.12.18 06:02:15 | #38

Skoro bych rekl ze me daleko vic nez to ze SS neumi screen trapi to ze SS neni schopny nikoho vykopnout a pisou adminovi :)

23.12.18 12:23:46 | #39

děkuju za názor,ono už ten pohárek přetekl a přitom stačilo tak málo a to tři slova omuvy starším lidem a uživatelum.jak nám řekla Judr tihle pánové měli tu smulu že začali v době kdy už ty pověstné saze bouchly....nechceme my plačky obtěžovat adminy ,tak si chceme svoje věci vyřešit sami.Pánové měli smulu že se vyjádřili tím stylem aby každý pochopil proti komu je to namířeno---už první slova na té stránce jsou babičky a dědečkové a dále--kdo mladý má ted necituju--15 let starou plečku a zašvihaný zavirovaný pc plný obrázku vnoučat?bylo to psáno na určitou skupinu lidí .přeju vám hezké vánoce a na vzkazík poslední konkrétní žalování.....po­soudíte sám

23.12.18 13:13:33 | #42

LuRy #37
ano, tady jsi trefil hřebík na hlavičku.
cituji: Takze rict neumim je spise nechci umet
a k těm SS: že ani neuměj někoho z cimry vykopnout, ale obtěžujou s tím administraci, je smutný.
ale daleko smutnější je to, že mně v cimře začne někdo nadávat, já se ohradím, a SS umravňuje mě, namísto toho, kdo si začal. tudíž SS cimry řeší důsledek, místo toho, aby začal u příčiny, a umravnil toho, kdo si začal.
to je to co tvrdím už dávno, že mnoho SS tu nemá ani tucha o vedení cimry, o dalších věcech nemluvě.
což o mě nejde, já to unesu, jsem na nadávky a urážky zvyklej, ale slabší povahu to rozhodí, a webu odejde. prostě ti SS cimry by měli být seznámeni s tím, jak se taková funkce vykonává. u mě se to stalo a taky to u mě funguje, což není případ všech cimer.
obecně se vždycky snažím o to, aby se u mě v cimře každej cejtil dobře, a ne aby tam byl za lovnou zvěř. tady vidím velikou rezervu v tom, aby stávající diskutéři neodcházeli, nerušili účty, ale zůstávali a spíš přivedli někoho novýho.
jinak tobě a celýmu týmu vedení webu krásný svátky, hodně zdraví, klidu a pohody.
to samý všem dobrejm a hodnejm lidem tu na webu i mimo web. *35* *35* *35*

23.12.18 16:26:56 | #44

Azazel-Andel #43
jestli to není právě tím, že lidi odcházej z chatu právě kvůli nekompetentnosti mnoha SS. já to mám tak, že když mě někdo nakrkne, odejdu z cimry, nikoliv z chatu, natož pak z celýho webu.

(Karma: 251)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 19:43:02 | #45

karl1 a LuRy dodali vše, co bych k tomu dodal já a podepisuji to, snad jen, aby někteří lidé ještě nespamovali vzkazníky zbetečnými výhružkami o ničem. END!

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 19:51:04 | #46

LichKingAnathema #45
s některejma lidma se holt nedomluvíš už proto, že ani nechápou psanej text. tak to bylo, je, a bude. *47* *47* *47*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 20:22:06 | #49

Azazel-Andel #47
viz
karl1 #42

(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 20:33:14 | #50

Pro karl1: Nu, když už jsi citoval LuRyho, pak by bylo dobré citovat i jeho jinou hlášku, a to, že to tady až moc hrotíte. S čímž souhlasím. A k ostatnímu jsem se vlastně vyjádřil již. Pokud se kdokoliv domnívá, že si může vlézt do jakékoliv místnosti (komunity) a tam si cokoliv tlachat (ač není vulgární a nikoho nenapadá), tak pokud už tím co píše nenaplňuje buď místní pravidla nebo zaběhlý chod místnosti, tak se stává holt nevítaným hostem. Pak je řešení jednoduché, do takových místností nechodit. Nevím co bych k tomu více měl říci.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.12.18 20:36:39 | #51

Azazel-Andel #50
chjo. já o voze a ty o koze. necháme toho.

24.12.18 14:58:43 | #59

vono existuje taky i obcansko pravni soud, kde se resi podnety jiného druhy nez jen klasicky trestni ciny. a tam podat zalobu klidne muze

24.12.18 15:10:13 | #61

drzka_hubata #59

ať si podává kdo chce co chce kam chce a kolikrát chce *47* *47* *47* *47*

24.12.18 23:33:20 | #75

obcansko pravni soud ti je k prdu ve vetsine pripadu .. dokud nejaky cin neprekroci skutkovou podstatu trestnyho cinu tak policajt vetsinou nehne ani prstem.. 3x ozkouseno vramci chatujme

24.12.18 23:35:11 | #76

@julie54 mrzi me ze pretekl pohar, nicmene jsme na internetu jak uz jsem jiz psal, muzem tu byt temer kymkoliv cimkoliv tim spis bych se nad takovymy nazory spise povznesl. Podle me to nestoji za to si tim kazit den / naladu..

23.12.18 23:51:06 | #57

#18 julie54
Jak jsem psal Vam ve vzkazu. Vsichni zde maji stejne prava a povinnosti.

• Jako SS urcite ma povinnost prudice eliminovat z mistnosti, ma urcite pravo zavolat administratora na to aby prudice vyresil nicmene urcite ne tak ze se prudice nejdrive nepokusi eliminovat sam.
  • Zaroven kazdy uzivatel ma pravo na to zavolat admina na prudice pokud v mistnosti SS neni
  • Kazdy uzivatel ma pravo ignorace ve svem nastaveni kdy prudici zamezi pristup na svuj profil a psani vzkazu (pokud uzivatel nema v mistnosti prava SS tak i neuvidi zpravy takoveho uzivatele)
  • Spravce mistnosti ma pravo na to nastavit limit pro vstup na nachatovane hodiny a tim eliminovat znovu vstoupeni vykopnuteho s novym nickem

Takze moznosti jak svepomoci eliminovat prudice je mnoho takze svadet to na vedeni chatu je podle me nesmysl.
Psat mi o tom jak kvuli prudicum lide odchazeji je sice smutne ale na druhou stranu ja osobne nevim o zadnem pripadu kdy bych dostal vzkaz s tim ze konkretni prudic psal tohle a tohle a at s tim neco delame.. Porad jen obecne reci o tom jak lidi odchazeji kvuli prudicum. Tak ok at odchazeji nic s tim nemuzu udelat.. Neni opravdu v mych silach ani v silach jineho admina plosne hlidat cely chat

Pak k nejakemu soukromi

• Kazdy uzivatel by si mel chranit sve soukromi, takze za to co verejne napise si muze opravdu pouze sam. To ze se objevi nejaky prudic a takovou informaci zneuzije je bohuzel nepredikovatelne a tak i neresitelne jinak nez prostou eliminovaci uzivatele
  • Kazdy uzivatel ma moznost ve svem profilu parametry sveho soukromi nastavit, schovat nektere casti profilu a podobne.

24.12.18 12:56:58 | #58

LuRy #57

zdar,
když SS neumí prudiče eliminovat z cimry, pak nechápu, proč v cimře dělá SS, nač má tu funkci.
sám jsem se s tím setkal několikrát, že to SS buď neuměl, nebo nekonal, nevím jestli záměrně, nebo z neznalosti.
jak jsem už psal jinde. mě se nějaký nadávky či urážky netknou, je to jen internet. ale je spousta slabších povah, který si to berou moc osobně, a z místnosti, nebo z chatu, nebo z celýho webu odejdou.
já vím, že se tomu nedá zabránit úplně, ale SS by v tomhle mohli hodně pomoct.
jenže..... *581* *581* *581*

24.12.18 23:39:48 | #78

bohuzel na to neumim odpovedet.. Mozna je to spis nase benevolence a taky to ze SS se dava proste kamaradum a stvrzuje to nejaky hlubsi pratelstvi nez bezne pratelstvi mezi profily.. proste je to neco navic.. a to jestli uzivatel to nejak bere navedomi je bohuzel vec druha..
Nicmene povedomi o tom ze mam spravce by uzivatel mel mit.. a nemusi na to temer nic vedet jen ze proste na dve kliknuti nekoho vykopne kdyz dela problemy.. to by uplne stacilo

| Předmět: nápad
21.12.18 12:07:43 | #2

tak mě napadlo, že když tu jistí uživatelé pro pravdu vyhrožujou podáním TO na jiné uživatele, a dále vyhrožujou zjišťováním pravejch identit dalších uživatelů tohoto webu, jestli by tu nemohla bejt funkcionalita ŽÁDOST O NEPŘÁTELSTVÍ, stejně jako je nyní ŽÁDOST O PŘÁTELSTVÍ. třeba já bych měl velice zajímavou sbírku nepřátel, který když nepřítele nemaj, tak si ho vyroběj *47* *47* *47*

| Předmět: RE: nápad
21.12.18 12:19:39 | #3

vážený pane já s tím rýpáním nezačala a jinak at posoudí právo ,co a kdo je vinný a nevinný...nedám se urážet a nejen já píšu to za víc lidí ---jinak mi přijde fer vás na TO upozornit aby se tu pak nekřičelo že jsem vás podrazila...a ps proč se píše tady a ne tam kde to začalo?a za druhé kde jsou odpovědi na otázky?

| Předmět: RE: RE: nápad
21.12.18 12:42:04 | #5

jedinej kdo tu křičí, jsi ty, a je mi potěšením, že ti stále ležím v žaludku takovou dobu, ač si tě jakýmkoli způsobem nevšímám, a nikdy jsem tu ani tobě, ani nikomu jinýmu stéblo přes cestu nepoložil. to budeš fakt těžko dokládat. a jestli ti někdo vyrobí nějakej podvrh se kterým budeš mávat, tak věz, že ono se dá přímo v sysu webu dohledat, jestli tam něco takovýho skutečně padlo, nebo je to jen něčí podvodnej pokus na někoho něco nakydat. jedna věc je obvinit, druhá dokázat. tak vyhrožuj dál, rád si ty tvoje výhrůžky přečtu.
a s kým kámoš byť internetovej jsem a s kým ne, do toho ti teprve není nic.
jojo, pro pravdu se lidi vztekaj nejvíc, dokonce pro pravdu i Husa upálili...

| Předmět: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 12:49:11 | #6

ok ale proč se vyhýbáte oba přímé odpovědi?oba kličkujete a přímá odpověd zase není...já přišla na diskuzi a to je od slova diskutovat a co bylo pak?byla jsem napadena a slovně urážena za to že jsem před rokem neuměla screen.jak mužete soudit když mě neznáte a nevíte co jsem se od té doby naučila?proto to beru přes právníčku aby se dalo dokázat že nejde o podvrh a že jsem byla slovně napadena a napadána.a dále kdo do mě ryl že sedím sama na cimře--ty děláš to stejné a ještě v pracovní době hochu...a tvuj taky kamarád se raději nevyjadřuje-cením si toho že aspon ty máš snahu se ozvat a bránit

| Předmět: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 13:14:30 | #7

máš to celý hodně popletený. ukaž mi, kde jsem o tobě psal, že neumíš screen. za ostatní já nezodpovídám.
a co se mojí práce týče, tak to se zodpovídám pouze majiteli firmy, nikomu jinýmu. takže zase střelba naslepo.
a jen takovej malej podotek. toto není můj web, ale kdyby kdokoli na mým webu komukoliv vyhrožoval tím či oním, jako to činíš ty tady, tak by byl odejit a už by se ke mě nepodíval.
a že tu mnoho SS svoji funkci nezvládá jak technicky, tak rozumově, můžu doložit, naposledy jsem se s tím ráčil seznámit včera. zůstalo tu opravdu jen pár místností, kam se dá zajit a podebatit.
a že jsi vztahovačná, za to tu teprve nikdo nemůže, mnou počínaje. a já se nebráním, nemám před čím, je to jen syrový konstatování faktu. a co se sezení v cimře, stačí se podívat na prochatovaný hodiny tvý a mojí cimry, ty 44 hodin, já 104 hodin za tejden. myslíš že mně tam ty hodiny naskakujou samy? asi těžko, já tipuju, že mi tam choděj lidi a fajn pokecáme, tím to bude asi nejvíc.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 13:17:47 | #8

již jsem nechtěl zbytečně reagovat, a být naprosto mimo téma diskuze Nápady a Náměty jako nick julie54, která byla naprosto mimo téma dané diskuze, kde naopak jsme my diskutovali, jak ulehčit a usnadnit správu místností formou nástroje screenu, kdyby byl vimplementován přímo jako nástroj SS (to byl můj návrh) . Místo toho jsme byli napadeni, že nic neděláme pro chat a máme tupé nápady..nejlepší je nedělat nic a vše ignorovat...tolik o napadání, že....o dalších plcích jako, že jsem něčí "kamarád" atd, aniž bych dotyčného vůbec znal, krom toho, že jsem měl náhodou jednou podobný názor, jako dotyčný a vyhrožování nějakými právníky, což mne vyloženě baví, neb jsou to naprosté tlachy a já zbytečné řeči o ničem nemám rád, se nemá smysl dále k tomu vyjadřovat. Nikdo nepsal o tom, že dotyčná se něco naučila nebo nenaučila, neb je mi to naprosto ukradené, toto si dotyčná vztáhla sama na sebe z textu a to je jen její problém. Co kdo kde dělá v pracovní době a kde je v cimře s kám nebo není , je věc každého vlastní a tudíž opět jediný, kdo napadá je sama dotyčná, tím bych to uzavřel a dále se k tomu nebudu již vyjadřovat, neb narozdíl od dotyčné nebudu spamovat diskuzi nějakými výlevy, které jsou naprosto mimo téma diskuze. END!

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 13:25:53 | #9

LichKingAnathema #8
právě proto jsem založil tohle téma, a netřeba to probírat v tématu o screenech. jak je v popisu téma,žádnej příspěvek tu není a nebude považován jako OT, a jak vidíš ani nic nemažu, jsem totiž skalní odpůrce bezdůvodnýho mazání, jen AŤ SE KAŽDEJ PROJEVÍ JAK UMÍ.
a vztahovačnost jsem tu už zmiňoval, netřeba to dál pitvat.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 13:37:53 | #10

Tak tak, tady je to k tématu, a není co řešit.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 14:33:24 | #11

ok řešit nemusíme --takové to-viz Julie...k tomu jen jediné, neb se nerad opakuji, a odpověď je stále viz výše....klasika český národ , jsem sice blbá, ale může za to vždy někdo jiný a podobné .jak už jsem psala je to za všechny starší uživatele....a pokud chcete s prominutím shazovat starší uživatele nepište si o tom veřejně...a to TO je kvuli tomu že jinak se my starší asi omluvy nedočkáme..a dále ovládáte pc ,mužu se zeptat na vaše vzdělání a kolika jazyky se domluvíte mimo angličtiny?dala jsem otázky a zase jsou bez odpovědí-proč kličkujete?

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 15:44:48 | #23

jen tak pro zajímavost tedy odpovím, ale dočíst jste to právě mohla zn mého profilu, nevím, zda ho tedy umíte rozkliknout a zjistit si o mne informace, hovořím německy, anglicky rusky ukrajinsky, dohovořím se i finsky , trochu španělsky na všechny otázky jsem vám dal odpověď už příspěvky, než jste reagovala svými výlevy vy. A já nerad zbytečně diskutuji o ničem jako vy více, než jedenkrát. jinak pro vaší informaci ještě, mám 2 vysoké školy, pedagogiku obor dějepis zeměpis a ekonomku obor praktický management a je mi 41 let viz profil, leta jsem jak správcoval tak i adminoval na různých chatech a nyní jsem v klidu v chatovém důchodu zde a rozhodně chci, aby právě na jakémkoliv chatu byla pohoda pro uživatele, což jste zjevně nepochopila viz nástroje a nápady na ujednodušení pro laické uživatele. END! A skutečně poslední můj příspěvek na toto zbytečné téma.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 17:20:16 | #32

ano konkrétní odpovědi jsem se stále nedostala co jste pro tento chat udělal?zase to vaše end a odpověd v nedohlednu....k čemu screen nový až tu bude 5O max 1OO lidí v zimě?pokud jste na chatu dlouho víte že v létě je chatujících nejmín....pak přijde doba na screen ?

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 17:25:48 | #33

je vidět že jste vzdělaný člověk to vám tolik vadilo že jsem chtěla odpověd na otázku ?konkrétní odpověd nic víc....už to nebudu rozebírat a ani vyhrožovat jak vy říkáte----čas ukáže kdo měl pravdu pokud se příčí obyčejná omluva starším uživatelum--mě se omlouvat nemusíte nestojím o to. takže ještě jednou si rýpnu co jste konkrétně udělal pro tento chat?děkuju za odpověd

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: nápad
21.12.18 21:56:01 | #35

Mě se omlouvat nemusíte?? Tak proč teda celá tady ta komedie kolem. Nějak mi asi unikl smysl *2378* *2767*

| Předmět: RE: RE: nápad
21.12.18 21:51:32 | #34

Jako promiň, ale buď píšu za sebe nebo nepíšu vůbec. Slovní spojeni .. píšu to za víc lidí.. je trochu mimo mísu. A mezi námi, podávat na někoho trestní oznámení, za to, že mi napíše, že jsem neschopná , tak to je fakt k smíchu . Ješitnost dát stranou a dát do toho trochu soudnosti *26948* *27943*

| Předmět: RE: RE: RE: nápad
22.12.18 09:27:54 | #36

ahoj díky za tvuj názor,ano píšu za víc lidí kteří se bojí svuj názor nahlas vyslovit aby to nedopadlo jako ted se mnou.svuj názor jsem řekla a tím tady končím ....víc ti pošlu na vzkazík tady už to pitvat nebudu ...kokrétní příklady jak jsou tady lidi starší lidi vítáni a shazováni..

| Předmět: Diskutérský Řáholec
20.12.18 14:50:12 | #1

jsem zvědav, jak se tu vy plačky projevíte

| Předmět: RE: Diskutérský Řáholec
27.12.18 19:19:55 | #80

Tak pane plačka ,jdu se projevit.hlavně je třeba psát i spisovnou češtinou ,když už lezete týmu adninu do otvoru zadní části těla,,pardon vy už odtamtud ani nevylezáte,ono pohybovat se po celém chatu s více profily a to jak mužskými tak i ý ženskými ,,,rozvracet a bořit cokoli se někde vybuduje umí kde kdo.
a na adresu týmu administratoru,drží vam prsty v tom otvoru ,jinak byste nedělal to co děláte.Mám pár dukazů o porušování jejich pravomocí.Něco málo zde již zde bylo naznačeno.A také již duní Tam-Tamy zde kdo jsem,,,ulehčím tu námahu jsem Whisky-in-the-Jar.Jinak krasný zbytek dne a přemýšlejte pane .jak jste na tom vy.Mě problém nedělá se omluvit komukoli,pokud jsem ho urazil,,,ovšem lidem jako vy se nemam v umyslu omlouvat.

| Předmět: RE: RE: Diskutérský Řáholec
27.12.18 20:31:30 | #81

collaterall #80

zajímavý, můžeš něco ze svejch tvrzení doložit?
třeba:

1. kolik tu mám profilů a jaký?
  2. co tu admini porušili?

3.co jsem tu rozvrátil a zbořil?
4. kdo jsi je mi teprve jedno.
5. koho a jak jsem zde urazil?
6. já od nikoho žádnou omluvu nikdy nepožadoval.
7. a češtin, píšu jak mi zobák narostl.
8. kdo tě nakazil a co na to bereš?

| Předmět: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
27.12.18 22:15:53 | #86

Zkaženej jsi Ty ,,dokladat budu neměj obavy.A furt si nehraj na spasitele,ta Tvá svatozář je vskutku oslnivá,ono se zas něco proflákne ,tím si jsem jistý.A material brzy dodám.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
27.12.18 22:25:53 | #87

budu se těšit na tvůj "materiál".
jen tě přátelsky upozorňuju na to, že v sysu webu se dá dohledat, co tu proběhlo, a co je jakejsi podvrh.
tak do toho kémo

| Předmět: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
27.12.18 22:29:02 | #88

a podotýkám,že mi vůbec nejde o nějaké termíny co jsi psal výše,,,jde uplně o něco jiného pane moudrý.....o daleko důležitější téma jako je porušovani soukromí uživatele ze strany adminů.ovšem to není tvá parketa.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
27.12.18 22:33:04 | #89

collaterall #88

admini porušili tvoje soukromí? a jakpak se ti to přihodilo?

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 10:18:38 | #90

Tak na to si počkám :D

1. Karl tu více nicku nemá ačkoliv se to tak některým zda ale to je ne jejich problém
  2. k žádnému porušení pravomoci nedošlo je to celé trochu jinak než se zdá.. Ale jak se říká chytrému napovez.. Popremyslej v čích řadách došlo k "úniku".. :)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 10:40:36 | #91

LuRy #90

zdar
ono je to ve skutečnosti tak, že jistá skupina uživatelů si usmyslela, že to tu funguje a tak se ta skupina domluvila, že to tu rozvrátí pomocí smyšlenek, stalkingu a vyhrožování jinejm uživatelům.
což já jsem na to zvyklej, ale nevím jak se to bude líbit ostatním uživatelům, na který se tahle skupina zaměří.
nechci s tím administraci zatěžovat, ale pro zajímavost Ti přepošlu, čím mě častuje uživatel Vita1971 po vzkazníku.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 11:09:30 | #92

LuRy #90

zasláno, čím mě častoval včera, naházel jsem ty libůstky do spamu

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 11:21:07 | #93

vyhrožování, zastrašování, smyšlený věci vydávaný za pravdu, jasnej stalking

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 14:07:34 | #94

Joooo,tu Pandořřinu skrinku jsi otevrel ty,,,,avsak veskere ivformace o vsem rad sdelim komukoli,,,a Tve reakce jsou jen k smichu.........a pane stalking,verte ,ze vse zverejneim

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 14:10:43 | #95

collaterall #94

a co tam máš dál? tohle už je obehraný, nuda

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
28.12.18 14:15:23 | #96

Ja uz celkem nic .Jen vyčkat na správný okamčžik...A jsem přesvědčeny ,že se nebude nikdo nudit.Přeji ti hezké prožití zbytku svátků a krasný Nový rok 2019 *2963* *5762*

(Karma: 41)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
29.12.18 16:31:15 | #97

collaterall - co si myslet o tvých příspěvcích, nemají hlavu ani patu, akorát tak mlácení prázdné slámy a nakonec si smázneš profil (po kolikáté už...), že by stahování kalhot, když je brod ještě daleko? nejspíš ano *30258*

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Diskutérský Řáholec
30.12.18 11:39:46 | #98

ange #97

máš recht, ale tohle ani nemá cenu komentovat, včetně toho jeho smazanýho účtu *47* *47* *47*