Rozcestník >> Chatujme.cz >> Weby místností

Informace

Název: Weby místností
Kategorie: Chatujme.cz
Založil: Azazel-Andel
Správci: Azazel-Andel
Založeno: 10.02.2019 10:16
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 514x
Příspěvků:
26

Předmět diskuze: Weby místností - Vše o webech k místnostem na Chatujme.cz. Jaký je nejhezčí, nejpřehlednější, nejrozsáhlejší, nejreprezentativnější, nej.. ?
(Karma: 103)
| Předmět: jak to tu tak čtu
11.02.19 15:47:01 | #21

tak úplně nejjednodušší by bylo to, a sice cimry co nechtějí mít limit, prostě zpoplatnit tou pětistovkou za rok.
kdo nezaplatí, prosím, ale má limit natvrdo. a odpadlo by handrkování o to, co na webu cimry bejt má, či nemá.
ale takhle se tu z toho zase vyrobil problém, kterej vlastně ani neexistuje.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: jak to tu tak čtu
11.02.19 15:48:20 | #22

ještě mi řekni co má každej mít doma v obýváku a budu štastnej *5649*


(Karma: 103)
| Předmět: RE: RE: jak to tu tak čtu
11.02.19 15:51:50 | #24

Vita1971 #22

mě ničí feudální poměry nezajímaj


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: jak to tu tak čtu
12.02.19 12:12:21 | #28

Já nějak nechápu, proč je tu tento (a nejen tento) diskuzní příspěvek, který nám říká, že placené místnosti jsou oproštěny od plnění limitů a tudíž je naprosto lhostejné jestli mají, jaký mají či nemají web. To všichni víme. A všichni víme, že schválený web místnosti, jako odměnu dává snížený, tedy poloviční limit. A otázka stojí tak, a všichni s půlkou mozku to chápou, že když je odměna, tak se má ale odměňovat za něco, tedy má platit "má dáti -dal". A ty další zbytečné plky v tomto vlákně (a opet nejenom), bez komentáře.

Proto tohoto využiji, jako Správce této diskuze, a rád bych všechny diskutující upozornil na Pravdidla, která tu hodlám, jako na vážné diskuzi kategorie Chatujme.cz uplatňovat. Z Pravidel vypíchnu toto: Pište k tématu. Vyvarujte se zbytečného odbočování od tématu a příspěvků s nulovou informační hodnotou, a to zejména v odborných diskuzích .

Tudíž počítejte, že s příspěvky, které budou v rozporu s Pravidly portálu Chatujme.cz, které budou vykazovat spíše trollování než cokoliv jiného, bude v této diskuzi po zásluze nakládáno. Děkuji za pochopení.

P.S. - A mělo by to být pravidlem pro všechny solidní diskuze pod hlavičkou kategorie Chatujme.cz(Karma: 9)
| Předmět: Obsah, logo, limity..
10.02.19 12:05:49 | #4

ahoj,
za mě byl měl mít web info o chodu místnosti, to znamená aktuální seznam správců, nějaké i písemné info o místnosti, s tím, že by se ty informace měli čas od času aktualizovat a co by dle mého neměl mít web je jen mít na každé stránce nic neříkající fotku, nebo obrázek, který sice může být hezký, ale náhodnému návštěvníkovi o místnosti nic nepoví, to že má být logo chatujme na úvodní stránce mi nějak problém nedělá, ničemu to neškodí a aspoň takto děláme malou-nepodstatnou reklamu domovskému servru, že máme kde blábolit, dřistat a pokecat -)


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 12:11:48 | #6

za tým Radio, Modrá Planeta a Chat-Club se jen divíme, jak se nudíte *5649* hezký den a běžte už taky něco dělat, třeba jít do práce *5649*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 12:48:03 | #8

@ Vita1971 - V neděli se nedělá. I Bůh sedmý den odpočíval (sice prvním dnem v týdnu byla právě neděle, takže odpočíval v sobotu, nu ale teď máme týden posunutý od pondělka). A jinak, Já myslím, že je to velmi vážná věc, pokud chce místnost mít snížený limit, tak holt něco za něco. Nu


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 12:49:05 | #9

tak se nestarej o jiný, děkuji


(Karma: n/a)
| Předmět: Obsah, logo, limity..
10.02.19 10:21:10 | #2

Co by takový správný web měl vlastně obsahovat? Informace o místnosti, o stálých správcích, pravidla, blacklist, co dál? Nějaké minimální stanovené penzum základních informací by asi být mělo. A vše další je na libovůli a kreativitě správců webu.

A co logo s odkazem? Většina webů ho má, v Pravidlech bylo toto uvedeno jako podmínka pro schválení webu a tím snížení limitu místnosti na polovinu. Ano, používám minulý čas, protože jsem to již v Pravidlech nenašel. Takže jak je to?

Nu, a takhle na úvod si ukážeme pár webů, které snad, doufám, pevně věřím, nebudou uplatňovat požadavek snížení limitu.

Modrá Planeta - pouze obrázek z imguru
Absolutně nej pokec - web k úplně jiné místnosti (web místnosti Alcoholic Club)
Chat-Club - bez komentáře
Radio - taky bez komentu


(Karma: 29)
| Předmět: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 10:56:06 | #3

Zdravím , mě se nejvíce líbí web místnosti Achátový zámek. Krásné fotky , úprava, informace.Moc hezký web *3012*


(Karma: 251)
| Předmět: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 14:04:23 | #14

mno...nebudu hodnotit design (prostě nastavená šablona na estránkách...nic­méně dostačující a to je hlavní) po obsahové stránce jsou to zajímavé stránky a pro někoho i poutavé, nicméně mi tam chybí Pravidla portálu Chatujme (ty bych tam skutečně vypsal všechny, stejně jako jsou tam vypsány pravidla místnosti a ne jen nějaký odkaz na stránky) a chybí mi tam Blacklist (je jedno, jestli v něm někdo je, nebo ne)...a například právě proto bych zavedl určitý jednotný mustr na to, co prostě uznatelné web stránky místnosti (pro snížení limitu) musí splňovat, ostatním neuznat snížení limitu místnosti viz výše popsané místnosti Azazelem... END!
P.S. A nejvíc se ti přeci líbí moje stránky!!! *809* *809* *809*


(Karma: 9)
| Předmět: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 12:10:45 | #5

omluva nějak mi ten můj příspěvek skočil blbě nad Tebe


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 12:40:36 | #7

@ ssaxa - V pohodě, nejsem zas takový bezcitnolidský robot, jak se o mně povídá :D Ale pro příště se krapet víc soustřeď, ju ;)


(Karma: -8)
| Předmět: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 16:28:07 | #10

Na tuto vec se vyjadrim, ja bych chtel verit v korektni zrizeni a spravovani teto diskuze, ze to, co zde ja vlozim, tak zde i zustane ponechano.

Tato vec je uz formulovana a obsazena v podminkach, ktere se na toto o webech mistnosti vztahuji.

Ja bych skoro nevolil zadne razantnejsi upravy podminek, ja bych nevolil primo zadna direktiva, jak ma web vypadat, protoze to jakou podobu web nese, to je predevsim na vuli lidi, kterym tento web patri, ti vlastnici webu by si meli sami urcit, sami zvolit, jak tento web instaluji.

Ja si myslim, ze by nejaka direktiva a narizeni mohla rozbit svobodu, kreativitu tehle webu, protoze pokud by byla presna nejaka osnova, podle ktere by kazdy web musel vypadat, pak by se v podstate vsechny weby staly temer identickymi jen s tim rozdilem, ze by mely jinak vyplnene udaje vztahujici se k mistnosti.

Navic to pro me ani neni tak stezejni tema, protoze web mistnosti je pouze sekundarni veci.

Co se tyce webu jmenovanych mistnosti. Jsou zde jmenovite brany do ust nektere mistnosti, jsou zde zde nektere mistnosti dobirany, to vse o nich bez nich. Ja jsem nevidel, ze by me nekdo pozadal o rozhovor, ze by se me nekdo zeptal, jak se veci maji. Ja nemuzu pripustit to, jakym negativnim zpusobem se mluvi a otira o tyto predmetne mistnosti.

To jakym webem disponuje nejaka mistnost neni primarne vubec zalezitost spadajici pod kompetence nejakeho uzivatele. Tato vec je v pravomocich kompetentnich cinitelu (lidi na vedoucich mistech, admini a podobne). Ja nevim, proc by mel nekdo jako uzivatel resit a kontrolovat privatni, cizi weby.

Ja mam na mysli predevsim mistnost, kde ja sam ucinkuju v roli (pana :D) spravce a tou mistnosti je mistnost Absolutne nej pokec. Ja jsem nastoupil do funkce v tetot mistnosti docela nedavno, jedna se o mistnost, ktera uz zde nejakou dobu ucinkuje, ta mistnost sebou uz nese nektere veci, nese sebou i web mistnosti, ten web je v podstate uz zdedenej, ja nebyl u vseho, proto muzu na tohle odpovedet jen tak jak sam dokazu. Ta mistnost byla v podstate prevedena do opatrovnictvi z nejakych duvodu, ja se opravdu povazu jen spise za jejiho opatrovnika ve smyslu spravce, ktery haji jeji dobry zajem.

Ja si nenecham zanaset mistnost nejakou navodnou sugestivni hypotezou, spekulacemi a podobne mistnost jejichz jsem ja soucasti. Ja si nenecham odstrelovat mistnost a potazmo jeji web. Nehodlam se ani zde z niceho zpovidat.

Ja sem predlozim nektera podstatne fakta.

Web mistnosti zde je jsou zde nektere informace a udaje, nejake udaje o mistnosti, nejaka prohlaseni, ktera muzou neumyslne vyvolavat pocit necitelnosti, zmateni, to co je zde receno hlaska typu mistnost Alkoholic club, ci co, neni to az tak podstatne, znamena to jen, ze neni dokonale zrejme jak je to mysleno, proto se neda vyvodit absolutne nic o patricnem umisteni webu, neda se jen z tohoto vychazet, to muze byt povazovano jen jako nejaka hlaska a slogan, mozna neobratny, muze to byt nejaka hovorova hlaska, jednat se muze jen o neaktulizaci webu. Web neni nijak zavadny a to je podstatne.

Web mistnosti se da rict, ze odpovida vcelku. Na to se jen musi zapojit hlava, dobre se podivat a projit to cele, skoro bych rekl nepodavat tuto zalezitost slepe a tendencne.

Ja ted zduvodnim, proc tento web k mistnosti pasuje jako kobyla do staje.

Logicky predpoklad a dedukce z dane veci.

Nazev mistnosti je Absolutne nej pokec adresa webovek nese oznaceni ANP... celou adresu asi neni nejvhodnejsi jmenovat, protoze by se to zdalo jak reklama, to delat nebudu. Vyplyva z toho, ze anp se da formulovat jako slozenina nazvu mistnosti, pocatecni pismeno a jako absolutne, pocatecni pismeno n jako nej, pocatecni pismeno p jako pokec. To odpovida nazvu mistnosti.

Udaj na webu o datovani vzniku mistnosti je priblizne odpovidajici ke skutecnemu datu vzniku mistnosti i jako stale. V te dobe jeste nic jako ukladani vlastnich mistnosti nebylo to souvisi s datovanim.

Udaj o nektere z osob angazujici se v mistnosti sedi.

Tak nevim, co je zde prohlasovano takto nevedome unfer ze strany Azazela Andela. Ja si tento ton vyprostuju!

Jestlize se dojde k tomu, ze se web mistnosti ma premenit, tak se tak stane z rozhodnuti odpovedne osoby/osob.

VSECKO! AMEN!


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Obsah, logo, limity..
10.02.19 17:51:26 | #12

@ Firer - Takže nejdříve technická. Ano, věř, že všechny diskuze pod hlavičkou kategorie Chatujme.cz spravuji jako veřejné diskuze pro všechny uživatele s maximální snahou o objektivitu (narozdíl od jakési diskuze Cipískov bo jak se to tam jmenuje, tedy soukromé diskuze, kde správce nemá jakýkoliv zájem o objektivní spravování ale pojímá to jako svou soukromou diskuzi a vede ji stylem líbí-nelíbí, chci-nechci atd.)

K tématu: Já myslím, že každý pochopil, že uváděné příklady webů místností byly ukázany proto, jak by web místnosti neměl vypadat, tedy v souvislosti se žádostí o snížení limitu. To je stěžejní, tudíž ne že je web nepodstatný, je velepodstatný ohledně výše limitu, a proto by měl splňovat určitá základní kriteria. Protože jak bychom potom k tomu přišli my ostatní, co máme web v pořádku a co jsme do něj museli dát nějaké usílí a snahu, když by tam stačilo plácnout cokoliv, a taková místnost by dosáhla stejného, tedy sníženého limitu.

Milý Firere, víš, Já tu jen otevírám témata k veřejné diskuzi. Věřím, že slovní spojení "otevírám témata" není nutné vysvětlovat, a to ani Víťovi.

A nezlob se na mě ale web místnosti Absolutně nej pokec je webem k naprosto jiné místnosti. Už na úvodní stránce vidíme "Vítejte na webu místnosti Alcoholic Club na Chatujme.cz :)" nebo v sekci SS jsou uvedeny: Lethal,Lava,Miche­lle. A myslím, že též všichni chápou, že jsi s Bořkem převzal místnost teprve nedávno. A jelikož, než se spustí limity, bude to ještě nějaký čas, pak máte dostatek prostoru pro úpravu webu či nasazení jiného odpovídajícího. Pokud tedy budete chtít mít nižší limit, pokud ne, pak si tam mějte co chcete. A o to jde, milý Firere.


(Karma: 251)
| Předmět: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:24:14 | #15

...."K tématu: Já myslím, že každý pochopil, že uváděné příklady webů místností byly ukázany proto, jak by web místnosti neměl vypadat, tedy v souvislosti se žádostí o snížení limitu. To je stěžejní, tudíž ne že je web nepodstatný, je velepodstatný ohledně výše limitu, a proto by měl splňovat určitá základní kriteria. Protože jak bychom potom k tomu přišli my ostatní, co máme web v pořádku a co jsme do něj museli dát nějaké usílí a snahu, když by tam stačilo plácnout cokoliv, a taková místnost by dosáhla stejného, tedy sníženého limitu. "" TESAT DO KAMENE!"" *34678*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:27:43 | #16

Jak naložíte s místnostmi, co web nemají? Nutnost to není a Pravidla Chatu jsou v jednom celku portálu, tak neřešte něco co už dávno je od založení portálu Chatujme.


(Karma: 251)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:32:28 | #17

Pro jistotu....pro některé ještě osvětlím....O­ZÁŘÍM!!! *809* ..Web místnosti může vypadat jak chce, pokud neporušuje zákony ČR a pravidla chatujme....a­le....ale!...­.ALE!!! ...Pokud s ním má být spojena úleva nachatovaných hodin místnosti, měl by splňovat určitá kritéria (aby byl výkladní skříní chatujme i místnosti , mít určité dané parametry,které se k místnosti vyloženě váží a popisují jí a které jsme tu nejen já již x-krát nastínili a i kdekoliv jinde na chatech v tomto důsledku takto fungují!. zbylé weby nechť klidně zůstanou (jejich vizitka) , ale rozhodně ať z nich neplynou žádné další výhody (jako je snížení limitu nachatovaných hodin k místnosti) neb si to prostě oproti ostatním webům,se kterými si dali ostatní práci prostě NEZASLOUŽÍ!!! A oddělí se tím zrno od plev a ani snížení limitu nebude jen tak zadarmo! END!!!


(Karma: 251)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:37:06 | #18

pro nechápajícího Víťu...místnosti, které web nemají, budou mít nesnížený limit pro danou kategorii, to samé místnosti s webem, který je maj jako ty tvý místnosti (tedy naprosto buď mimo mísu,nebo odfláknuté , ty víš moc dobře, jak to myslíme *34678* ) bez kritérií, nic neříkající jak o chatujme, jak o pravidlech, tak o celé místnosti nulová vypovídací schopnost, nebo některé úplně mimo...zbytečné o tom dál psát. Tečka! Total END! Dál si tu můžete trollovat sami, hlavní bylo již řečeno. *34678*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:37:44 | #19

K čemu úlevy, spíš se snažte mít lidi v místnosti co s nimi píšete a limit splníte. Nevidím důvod, aby web místnosti vůbec měl toto ve svém webu jako reklamní sdělení. Kolonku si na webu třeba dáte na své další věci jako jsou fotky, či diskuze uvnitř webu a nemusíte tahat věty sem na diskuzi.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:39:12 | #20

já nikdy neměl snížený limit *2* asi jsi mimo *5649*


(Karma: 251)
| Předmět: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 13:56:00 | #13

Neb opakování je matka moudrosti, překopíruji sem mé již jednou vyjádření jinde ...

LichKingAnathema [Uživatel je online] (Karma: 237)

Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: grafický znázornění prochatovanejch hodin v cimrách

29.01.19 12:26:45 | #220

Odpovídáte na příspěvek uživatele: ange:

proto jsem se zmínila o webovkách místností, když na některé najedeš, není ani ten odkaz na chatujme, někdo si tu práci dal a dostal "odměnu" snížení limitu místnosti a druzí se jen vezou ...za odkaz "www" má snížený limit *242* // souhlasím....www. k místnosti by mělo mít určité schéma, které by mělo být zachováno...v první řadě by mělo obsahovat pravidla samotného chatujme, dále připomínku co je zakázáno i samotnými zákony ČR , mělo by obsahovat nějaké info o samotné místnosti, přehled SSek a info o samotné místnosti jako takové (námět, téma atd.) Jsem rovněš proti nějakým blankovým www jen s odkazem někde kdesi na chatujme a někdy i úplně cizí stránky, jen aby byly sníženy limity místnosti. www , které by měl s formou, jako jsem napsal výše povolit administrátor a budou splňovat výše uvedené, pak si zaslouží snížený limit místnosti. Jiné pak dopadnou tak, jak píše karl1 s logickým důsledkem (na normálních chatech a i z dřívější doby neznám!!! nějaké www u místnosti, které nikdo nenavštěvuje, nebo nečte!!! Měla by to být výkladní a upoutávací skříň a reklama a vizitka místnosti!!!) a takové by ani neměli být uznány jako www místnosti a už vůbec ne k nim snížený limit hodin, jako bonus, neb si to prostě nezaslouží. END! P.S.: Zkrátka i www k místnosti by měla mít určitý stanovený mustr a kriteria, bez nichž by neměla být vůbec k místnosti povolena...
// END!!! *34678*


(Karma: -8)
| Předmět: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:50:56 | #23

Ja si navic myslim, nac zatezovat lidi zavadenim byrokracie, prilisna byrokracie a zmet pravidel muze vyvolat nelibost a takovou nesrozumitelnost a takovy zmatek u lidi, ze uz se v tom ani nikdo nevyzna.

Ja si myslim, ze ty puvodni, platne podminky jsou nastaveny v poradku jsou srozumitelne a neni nutno nic menit a byrokratizovat, coz by vedlo jen ke zprisneni podminek.

Kdo by to chtel porad resit a kontrolovat nejaky weby, vzdyt je to sekundarni vec prece. :D:D


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 15:53:14 | #25

Firer, přesně stebou souhlasím *5645* *5725* každý má svou svobodu webu, místnosti a lidí. *4563*


(Karma: 251)
| Předmět: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 16:23:08 | #26

K Firer: otázka jedné minuty zpravidla rovnou při zakládání místnosti...a že jich tu moc ani není, je to hotové ihned, nejde o byrokracii, jde o spravedlnost a jak říkám, funguje to tak všude jinde!!! I víš kde...a to už je co říct!!! *809*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: Obsah, logo, limity..
11.02.19 16:25:08 | #27

proč palcuješ svobodný slovo? Lichte? nás nezajímá jiný portál