Pokud se někdo zabýváte energiemi tak ráda uvítám vaše názory.
Ahojky jsem ráda, že jsi založila tuto diskuzi, nad bude o něčem. Podle nejnovějších výzkumů se zjistilo, že je vlastně vše tvořeno energiemi. Když se podívali na ty nejmenší částice hmoty, což dokázali teprve před nedávnem, s úžasem zjistili, že prakticky neexistuje. Ve skutečnosti se jedná právě jen o energii shlukující se do stále větších celků. Dost těžko se to vysvětluje, ale nový obor - kvantová fyzika - ti dá na toto vše odpovědi. Léčení založené na práci s energiemi je tedy velice účinné, ovšem je problém najít skutečného odborníka. Máš-li nějaké dotazy zkusím ti na ně odpovědět, ezoterikou se zabývám už roky, ovšem já sama práci s energiemi neovládám, věnuji se jiným věcem.
Ahojky ,říka Ti něco REIKI? Je to vyborná energie a už jsou zavedené REIKI masáže dokonce i v lázních jako procerura.Používají je třeba lázně Jeseník .Mám s REIKI jen ty nejlepší zkušenosti. Víš o tom něco ? Léčil Tě už někdo pomocí REIKI?
ahoj samozřejmě, že ji znám, ale jak říkám, mnoho povolaných, málo vyvolených, kurzy na její používání rostou jak houby po dešti a já bych řekla, že na práci s touto energií musí mít člověk zvláštní nadání, taky existuje víc stupňů pro její zvládnutí a praktikování, pokud ses setkala s odborníkem, věřím, že ti aplikace této energie opravdu pomohla, o Reiki masážích jsem ještě neslyšela, já osobně jsem ji nezkusila, jednak neznám v okolí nikoho, kdo by jí praktikoval a pak mi mé finanční možnosti ani neumožňují jí využít, můžu se zeptat v čem konkrétně ti pomohlo její použití a jak probíhalo léčení? dík za odpověď
Ahoj,REIKI energie se posílá. Já jsem byla po úraze a to dost těžkém .Když jsme se probrala z komatu po 6 týdnech tak mi všichni mí přátelé kteří dělají REIKi posílali energii a věř mi pomohla.Jsou sice věci které vyléčit nešli ale podařilo .Doktoři sami nevěřili že to dopadne jak to dopadlo.
jestli někomu opravdu věřím, je to pan PFEIFFER znám ho osobně spoustu
let a uzdravil hodně lidí zdarma!!!...vlastně... s pomocí víry těch
nemocných 
https://www.dub.cz
Ahoj ano pana Pfeifpra znám i já a také s ním mám dobrou zkušenost i když je to tedy už hodně let zpátky. Pokud tedy nejde o shodu jmen, já si u něj nechala vypracovat astrologický rozbor na rok a vše se splnilo přímo neuvěřitelně.
Jak se cítíš teď po tolika letech díky Reiki, před tím než jsi je objevila bylo ti špatně a vše se nedařilo a nyní jak ti pomohli a pomáhají.
Je to možné, že tohle bylo opravdu v televizi jako vážně míněný
program? Mě to přijde jako velice vtipná parodie))) Opravdu jsem se pobavila

úžasný vyjadřovací schopnosti má ta dáma
a
umí...
dlouho jsem se tak nazasmála.... 
Posilování energie. 14 způsobů.
Existují dva typy energie:
Fyzická energie podporuje životaschopnost fyzického těla.
Podpora vysoké úrovně fyzické energie je podmíněna dvěma
nezbytnostmi:
Sama fyzická energie by na udržení vysokého životního tonusu
nestačila. Nezbytná je také volná energie. Avšak než se pustíte do
zvyšování její úrovně, musíte dosáhnout vysoké úrovně energie
fyzické.
Když jste nemocní, po čem nejvíc toužíte? Po spánku a odpočinku.
Dokážete spát 17-18 hodin denně. Absolutně necítíte touhu pracovat,
natož něco tvořit. Pozorujte své fyzické tělo. Má-li dostatek fyzické
energie, zabývejte se vytvářením svobodné energie, jestliže dostatek
nemá, zabývejte se sebou. Odpočívejte, hodně spěte, dobře jezte.
Ideální by bylo věnovat nějaký čas čistě jenom odpočinku.
Připusťme tedy, že máte dostatečný objem fyzické energie. A teď
přichází to nejzajímavější: jak zvýšit úroveň životní energie.
Pokud jste ráno líní vstávat, nechce se vám jít do práce nebo do školy,
po obědě ztrácíte veškerý elán a chce se vám spát, pokud večer nemáte
jiné přání než se rozvalit před televizí, pak je ovšem úroveň vaší
volné energie nepatrná. Stačí nejspíš zrovna tak na to, aby byl zachován
existující stav.
Jak zvyšovat úroveň své volné energie:
1. Sny a cíle
Sny a cíle, ke kterým den po dni kráčíte, představují pro vás obrovský
přísun volné energie. Dochází však k tomu pouze tehdy, jde-li skutečně o
vaše sny a vaše cíle. Nesmí vám je podsunovat nikdo jiný. Jsou-li duše a
rozum ve svém úsilí jednotné, získáváte obrovský objem energie k
volnému využití. Není krásnějšího pocitu, než když se váš sen
přibližuje. Pokud jdete svou cestou, bude vás Vesmír ve všem doprovázet a
zásobovat vás potřebnou energií kdykoli!
2. Víra
Není důležité, v co věříte: v Boha, ve Vyšší rozum, ve Vesmír,
Vyšší vědomí nebo něco jiného. Vaše víra v toto něco vyššího, v
tuto Vyšší podstatu by vám měla poskytovat dostatečný objem volné
energie. Pokud to tak nepociťujete, měli byste možná svou víru rozvíjet,
prohloubit. Velmi dobrá je afirmace: „Můj svět se o mě stará“.
Opakování této afirmace vás po několika dnech přivede k pocitu naprostého
klidu. Pocítíte obrovský příliv energie. Nebudete víc mít důvod k
obavám. Váš svět se o všechno postará.
3. Láska
Láska je velmi mocný pozitivní cit. Je-li vaše srdce naplněno láskou, jste
plni elánu a nadšení, přetékáte pocitem, že dokážete všechno. Tento
cit je mohutným zdrojem volné energie.
4. Energetická gymnastika
Jsou to cvičení zaměřená na rozšíření energetických kanálů.
5. Vděčnost
Jak se cítíte, když někomu z celého srdce děkujete za nějakou službu?
Snažte se být vděčni za vše, co máte. Zajistí vám to dodatečný velký
přísun energie.
6. Umění
Který druh umění máte nejraději? Umění oživuje duší. V naší
informační éře je umění odsunováno do pozadí. Nahrazuje ho Internet.
Nezapomeňte však věnovat čas umění. Je pro duši velmi důležité. V
této éře vševládných informací je obecně stále více prostředků a
aktivit k dispozici rozumu a duše je utlačována. Nezapomínejte, že cokoli
na tomto světě dokáže rozum realizovat pouze s pomocí duše!
7. Hudba
Hudba je energií v čisté podobě. Pusťte su hudbu, která se vám líbí.
Pusťte ji hlasitěji, aby proud energie byl silnější a nabírejte si, kolik
jen zvládnete.
8. Koníčky
Koníčky nejsou ničím jiným než zálibou pro duši. Všechno, co děláte
pro duši, vám dodává energii.
9. Styk s lidmi, kteří mají vysokou úroveň energie
Existují lidé, kteří mají velmi vysokou úroveň energie. Vrchovatě jim
postačuje, přelévá se přes okraj. Při rozmluvě s někým jiným tato
energie mimoděk zasahuje i partnera v hovoru. K takovým lidem všichni
chovají kladné city. Někdy ani nevědí, proč. Všichni úspěšní lidé
mají vysokou úroveň energie, proto z rozmluvy s nimi někdy odcházíte v
povznesené náladě. Když vejdou do místnosti, zalije se jakýmsi
neviditelným světlem. Existují ovšem také lidé opační. Ti naopak
vždycky odebírají energii jiným.
10. Autosugesce
S pomocí autosugesce lze dosáhnout prakticky všeho, co si umanete. Také
zvýšit úroveň energie. Stačí k tomu využít vizualizace a energetické
gymnastiky.
11. Domácí zvíře
Myslím, že tady není třeba vysvětlení. Kdykoli jen pohlédnete na svoje
miláčky, vždycky ve vás vyvolají příjemné pocity.
12. Výměna za fyzickou energii
Když se zabýváte sportem, když aktivně odpočíváte, unavíte s e fyzicky,
ale váš životní tonus se vždycky zvýší. Ranní běh, plavání,
cvičení ve fitness vám vždycky dodají dodatečný objem energie.
13. Výměna za peníze
Nic jiného, než milodary. Dáváte peníze, aniž byste čekali něco nazpět.
Vesmír vám za to posílá energii.
14. Sex
Nejmohutnější zdroj volné energie.
Pokud jste si zapamatovali alespoň jednu větu, znamená to, že jste čtením
tohoto článku hodně získali. Energie se vám dostává, když cítíte
kladné city. Ztrácíte ji, jsou-li vaše city záporné.
nějak se mi tu neobjevil odkaz na toho pana Pfeiffera tak znovu
https://www.dub.cz
napadla mě myšlenka...
souvisí to s klinickou smrtí... co když po tom projitím tunelem atd.
člověk skutečně zemre a žije už jen ve vzpomínkách a snech dalších
lidí.. tedy skutečně nežije, i když vlastně žije... co myslíte? poznali
bychom to? jako že prožiješ kl. smrt a tím už zemřeš a dál pokračuješ
po probuzení z kl. smrti jako myšlenka, hmotná myšlenka,ale už ne
skutečně žijící člověk... jen jako zhmotnělá představa - přemýšlím
už nad tím tři hodiny a nevím si rady - prostě bych to nepoznal... :D :D :D
nebo poznal??? a jak??? náhody, deja-vu, sny co se stávají skutečností..
kdo ví...
Esoterika pojednává o okultismu duchovních skupin a jejich tajných
věd.
Křesťané se mají esoteriky velkým obloukem vyhnout ,jinak zahynou bez
setkání s Bohem.
Esiterika nemá nic společného s Bohem. Má napojení na okultismus i když
ne ve všech případech
zde je důkaz: https://www.esoterika.cz/
Temda přesně tak. Esoterika je bílá magie, kdežto okultismus je černá magie a je lepší se ji vyhnout.
Jonatan1 kdo říkal? Esoterika v sobě skrývá spousty možností a dá se díky ni i pomoct. Esoterika nemá nic společného s křesťanstvím. Kdysi kněží řádili jako černá ruka ,hlavně na Jesenícku ale ne proto že by lidé co uměli esoteriku škodili,ale proto že kněží potřebovali ukrást jejich majetky. Každý kdo měl majetek tak byl upálen pokud se prokázalo že umí pomoct lidem .To se kněžím nehodilo do krámu.
Amando 22 o těch procesech to máš mylné informace, do toho se nezapojil žádný kněz. A také to nemá nic společné s esoterismem. Nejvyšší pastýř církve Vratislavský biskup Karel Ferdinand se pokoušel zmírnit brutalitu soudů, ale jeho napomenutí nebylo bráno v potaz. Vládla světská moc ne biskup. Tedy jediná církev se snažila procesům zabránit.
jonatane, máš pravdu, že i bílá magie je démonská. Ale mnozí kněží
se dostávají pod vliv této magie.
Sama jsem byla jednoho napomínat, protože takto působil na jednu paní a ona
mně prosila o pomoc.
Kněz to pochopil a dal mi za pravdu.
To mě zajímá o co šlo? Nesetkal jsem se s něčím podobným. Apoštolové měli moc uzdravovat od Krista a jak je to dnes?
Tak bílá Magie je démonická
, tak proč to takto potom dělit. Něco ti Kjaro
poradím, vyzkoušej si bílou i černou, když je rozeznáš. Ve svém těle i
ve své mysli.
Bílá magie je od satana a je o to horší, že není na první pohled
poznat zlo, které z ní nakonec vzejde.

Čauky jonatan1 Tak píšeš od Satana
. a černá má lůno kde? Mezi Démony? Satan je
pokušitel, to víme. A ten pokušitel může být kdejaký blb. Bílá je také
hra o mysl, ano je horší, také bych řekla. Ovšem bývá to práce
špatných lidí, ne Satana. Bílá magie je všude kolem nás, no nemám pravdu
?
Někteří lidi ji používají, a ani o tom nevědí. Jen si myslí, že
dělají dobrou věc. Kdysi Freja na Diskutnícich.cz na Černé Magii dala
pěkné o tom povídání. Ararita byl také dobrý. Nebral si žádné
servítky, když to všechno prokoukl. Bílá je prachsprostá manipulace. I v
lásce se dá použít. Já to tedy shrnu, bílá i černá může být dobrá i
špatná, záleží kdo ji jak, a pro co použije. Musí to být soudný
člověk, který má však všech pět pohromadě. A musí si být jistý, že
to má pod kontrolou. Černá je pro zralé Magiky, a těch je zatraceně málo.
Můj názor, nechci se z nikým
, nikoho urazit.

Jonatan1 kde jsi byl na tu blbost? Přečti si něco o tom. Doporučuji KLADIVO NA ČARODĚJNICE. Je možné že ji najdeš na stáhnutí jako elektroknihu. Přečti si ji a pak mi dej vědět svůj názor.
Já si to nepotřebuju zkoušet na svém těle. Viděla jsem to velmi
zblízka na tělech jiných lidí, kteří řvali jako zvířata bolestí,
kterou jim způsobovali démoni !
A prosili mně o pomoc.
Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají...….že ? Ovšem konce bývají horší.....
jsi milá Kjára 
Tak to jsi dobrá, klobouk dolů. A vždy jsi dokázala pomoci? Já jenom,
jestli neměli zaražené prdy.
Znáš Miloše Matulu? Doporučuji ti, se s ním sejít. Já to udělala. Víš
co říká. Že dnešní exorcista by musel mít znalosti Egyptských faraónů,
aby to zvládl. Tak to jistě víš, jak byly postaveny v pradávných časech
pyramidy, že? Nic ve zlém, ale dokážu si představit jak pomáháš.
A proč to Tvé, že? Mohla by si mi to Kjáro vysvětlit? My se přeci
neznáme, ani nemáš profilovou fotku.
Bílá a černá magie se rozlišuje jako podvod démona, který pak lidi
dostane alespoň na tu Bílou magii....
A já je velmi dobře rozeznám.
Bílá magie obnáší jinou skupinu démonů. Lehčích, působících v
jiných oblastech.
Černá magie, je okultismus těžšího druhu, ve kterém figurují většinou
nadřízení démoni démonům v Bílé magii.
Nazdar Hani /Amanda22/. Před chvilkou jsem přišla z venku.
Je tam hrozný vítr, a studený. Vzala jsem to podle
Labe. A tam to pěkně, fakt fučelo. No, ale je přeci únor.
Děvčata mrkněte se na videjko to poslední, co mám na profilu. Fakt to
stojí
za to. O těch vodopádech, to je také zajímavé. :o)
Čauky.
Ahojky | Balhana |, Haničko to video je super ,znám ho . Nádherná příroda. Je dobře se můžeš vzít a jít na procházku kolem vody. Taky bych to brala, ale nejde to, škoda :-( člověk nemůže mít všechno ;-)
Čauky Hani, nádhera, viď. Tak také ti dali rodiče jméno Hanka,
když ses narodila.
Labe mám kousíček od zahrádky, tak někdy zajdu se mrknout.
Ještě že není zákaz chodit do přírody, nebo pracovat na zahrádce.
A omlouvám se, že jsem dříve nezareagovala, ale moc se na diskuze nekoukám.
Hani přeji ti, a celé Tvé rodině, krásné Velikonoce. 
Ahojky Hani , přeji Ti hezkou nedli i Velikonoce . Tady je hezky, jen nikde
nikoho ,každý dodržuje karanténu.Já vím že se nemá závidět, ale ty
procházky Ti závidím. Je to paráda pokud se můžeš sbalit a vypadnout ven
třeba na celý víkend. Taky jsem tak jezdila ,ted sedím doma , no i tak to
jde. Měj se moc ezky Hani , užívej velikonoc a hlavně sluníčka pá Hanka

Já také Hani, moc nechodím
na zahrádku se většinou
vozím autíčkem. Já sama auto nemám, ale ségra pro mne vždy zajede. To
minulý rok jsem toho dost prochodila, letos né é. Přeji pěkný dnešní
den. A vypadá to, že bude
Čauky.
Amanda22 vypadá to, že jsem zareagovala na sebe s tím videem o lese, ale je to na tebe Hani
Je to jednoduché. Jakákoliv magie pochází od padlých andělů démonů,satana nebo jak jim lidé různě říkají prostě padlí andělé. Nikdo žádný člověk na světě nemá magii pod kontrolou. Pod kontrolou to má padlý anděl a i ty lidi co ji provozují má pod svoji kontrolou. Lidé jsou jen ubohé loutky nic víc.
Lidé jsou jen ubohé loutky nic víc.
Kdopak vede tebe jonatáne? :)
Mimochodem k výroku jonathána :))
Křesťané se mají esoteriky velkým obloukem vyhnout ,jinak zahynou bez setkání s Bohem.
Co je pak esoterické křesťanství - kabbalah nebo martinismus?
máš mozek rozmixovaný mixérem ETA. esoterické křesťanství je
totální blábol 
Martinismus. Kabala patří do Judaismu. Pokud je řeč o esoterismu a ne o ezoterice.
Jonatane, nesouhlasím se vším. V momentě kdy budeš ztrácet kontrolu nad
sebou,
a nedokážeš se postavit na vlastní nohy. Tak poslední Tvoje zastávka bude
psychiatrická léčebna. Tak že, kdo tomu skutečně podlehne, a nezvládne,
je prostě ztracený.
Znám ale pár lidí, kteří se o to zajímají, a mají to za svého koníčka
a poslání. Je pravda, že jakmile k tomu člověk jednou čuchne, není cesty
zpátky. Ale v tom nevidím žádný problém.
Na hoře píši, že mi po psychické stránce pomohl jeden satanista. Je to
Pražák a je členem PČ-S.CH.C.S. Mám ho stále v úctě, a fandím všem
lidem JEMU podobným. Není jich moc. Ale jsou.
Tady dávám odkaz, se zájmem jsem si ho také přečetla. https://cs.wikipedia.org/wiki/Magie 
Jo jde o to, čím a jak ti pomoh a ne o to, jak si říká, takže nevím, zda ti pomohl, nebo ti připravil lůžko do rakve.