I to víš, běžne je nosím po kapsách, ale zrovna dneska ti je u sebe
nemám. )))
No vtip, že. ))
To ti koukám, film? Nezdáš se, velkou ambici máš, leč né
nesplnitelnou.
Tak ať se zadaří a když, moc ráda shlédnu ten snímek. I na hraní rolí
mne již neužije.
Ráda je přenechám více potřebným.
Jakým by měl ten film být?
Dobré, že vše dobré. Relativně se přijímá.
Kdo volá? )) důležité?
Ohledně drona..Jop, za 200 je to opravdu málo, pokud chceš opravdu
slušnou kvalitu, musíš přitlačit na pilu. Před zhruba desíti lety a o
něco více, jsme používali drona zhruba za osm tisíc. Na tu dobu byl
slušný, kamera, ale za pár let ho jiné kousky kolem dvou K strčili do
kapsy.
Jeden známý používá na focení i točení, i přesto si ještě mnohé
upravuje v programu. Občas jede nějaké akce...Jak to tam máte s povolením?
I jako u nás, že musíš na něj mít papíry? Když mluvíme o lepších
slušnějších kouscích? )
Až koupíš, postni z něj video, ráda zhlednu. Dík )
