Ahoj Jiříku,teď jsem črtla,že Czech Deat fest skončil ňák dřív.Tak
snad si se před bouřkou schoval včas 
Ahoj Jiříku,teď jsem črtla,že Czech Deat fest skončil ňák dřív.Tak
snad si se před bouřkou schoval včas 
Hodně dobrá písnička 
Kolik letos plánuješ akcí Jiříku?Máš výhodu,že si vlastním pánem a
dovolenou si plánuješ sám...
tak po CDF mě příští měsíc čeká Slovenský Gothoom samozřejmě
Brutal a jeden místní jednodenní fest a v září na čtrnáct dnů do Norska
za rybami a polární září 
dnes už sice poslouchám jiný styl metalu,ale vždy si je poslechnu
strašně rád dokonce jsem si pořídil vinyl který vydali ke 40 výročí
vydaní téhle fošny

Ahoj Jiří
Mě k metalu přivedl jeden takovej
hodnej tichej kluk s brejličkama v sáčku Zazvonil u nás doma a dal mi do
ruky kazetku Na jedný straně Saxon a na druhý myslim Ironi nebo Halloween
Takže Saxon je v mý paměti asi první
kapela
Poprvé jsem slyšela Saxon, když dávali myslím na Rockmaxu jejich koncert. Ozvučila jsem chalupu tak, že poklepávala lžička v prázdné sklenici a koncert slyšela polovina dědiny.-))))