Rozcestník >> Kultura a umění >> Večerníčky

Informace

Název: Večerníčky
Kategorie: Kultura a umění
Založil: KarelKeslly
Správci: KarelKeslly
Založeno: 01.04.2020 20:49
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 661x
Příspěvků:
53

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Večerníčky - To co aktuálně píšu... je to první draft, tak chyby berte prosím s rezervou. Příspěvky budou publikovány pokud možno kolem 22-23hod. Ale když nebude múza tak prostě nebudou... :D hihihi. Samo sebou je tu prostor pro diskuzi i vaši vlastní tvorbu na pokračování :)
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #40

Zobrazit vše


| Předmět: Děti Krakatoy - Prolog
16.05.20 23:43:49 | #40

Seděl jsem v pološeru, jen lampa osvětlovala kus místnosti. Naproti mně seděl Thomas, zástupce deníku La Grada. Nevěřícně na mě hleděl, když jsem mu vyprávěl poutavý příběh, který jsem zažil.
„To je neuvěřitelné. To vše můžete dosvědčit?“
„Ano, mohu,“ přitakal jsem. A najednou mi bylo líto toho všeho, co jsem prožil. Ne snad proto, že bych nebyl rád, že jsem na živu, ale kvůli tomu utrpení druhých. Byl jsem jediný, kdo se zachránil z té, snad nejhorší, noční můry. Ano, tak jedině lze popsat poslední okamžiky lidí, kteří… ani nemyslet, jak hrůzné to bylo…


96
n/a

| Předmět: RE: Děti Krakatoy - Prolog
16.05.20 23:49:13 | #41 (1)

tohle bude jen taková "chuťovečka" na pár dní...


96
n/a
 #40 

| Předmět: RE: RE: Děti Krakatoy - Prolog
16.05.20 23:58:03 | #42 (2)

Prozatimní uvedení do děje (anotace)

Technokratická civilizace, muži jsou primárně neplodní, kvůli novému pescitidu a kdo chce dítě, musí si těžce zaplatit lék na dočasné zplodnění (jako se dnes draze platí za "dítě ze zkumavky"). Příběh bude pojednávat o katastrofě, která postihne několik lidí, kteří se nespokojili s tím žít v takovémto státě a hledají únik někam za oceán do příznivějších podmínek. A jak už to tak bývá, nebudou to mít vůbec jednoduché. Drama, kterým posléze projdou je poznamená do konce života... Vlastně jen jednoho z nich, ale to předbíhám.


96
n/a
 #41