Sobota se vybarvuje sluníčkem tak honem všichni za ním ven.
Máme krásný den .. sluníčko svítí od rána.
Dnes si sluničko dává asi pauzu .. nahnalo sem mraky a nechce se ukázat. Tak třeba odpoledne nakoukne.
Konečně svítí sluníčko a obloha vymetená .. bude krásný den.
Vzhůru do nového týdne
Je sucho .. chtělo by to déšť .. ale neprší a neprší.
Dnes opět šedivo, bez sluníčka .. přeji ať máte hezký den.
Hezký sobotní den přeji. Počasí se stále nelepší, sluníčko se schovává ... snad se to v příští týdnu zlepší. Posílám pozdrav orlovi a Axoletce.