Pohodovou první neděli v novém roce přeji...
Ahoj Věruš i tobě hezkou neděli
Zdravím...už jsem myslela, že jste všichni zmizeli
Pavel si dopřává svařáček, Bohoušek zřejmě ještě chrupká, Miru má asi siestu po obědě....