Jo jo rání ptáče dal do skáče zrovna lezu z pelechu. Koukám u nás je zima , napadalo z hora nějaké bílé svinstvo 🌨☃️.Ahoj Věruš hezkou neděli
Ahoj Bohušu,, ty budeš ještě Arbeitovat?
co by dělal doma se nudil a někdo musí v makrelově dělat na makreliny hosty
Do dubna !