ahoj Vám, tady je šedivo,na vycházky to nani, ani nevím jestli se smí na procházku do lesa??
Můžeš kam chceš
Ahoj Miruš tak už jsi Ok ? Pěknou neděli
?? mě něco bylo???
mordovala jsem se změnit ikonku a nešlo mi to,