zdravím všechny
Ahoj Ahoj
nestačím pít ))))))))))))) jak nalíváš
znáš to sklenička nesmí být prázdná, je na Tobě jak to rychle vyprázdníš
já se s tím nebudu crcat)))))))))))šup a je to ve mě
jak myslíš v komoře je dost ..donesu další..
hola