asi málo...jdu juknout
na co jdeš juknout ? jóoooooooo jako sem ))))))
není nejhorší, minulý týden byl mnohem horší
tak já to nesleduji ...jaký je beru to podle sebe ale třeba to nesouvisí s tlakem .že mě bolí kebule
spíš to je od toho .že málo piji ....