to byla móda vysoké podrážky .nebo ..široké nohavice dole ...také jsem jezdila do Polska ,,,na trhy .ale široké nohavice se mě líbí dodnes ...občas si kalhoty šiji
to byla móda vysoké podrážky .nebo ..široké nohavice dole ...také jsem jezdila do Polska ,,,na trhy .ale široké nohavice se mě líbí dodnes ...občas si kalhoty šiji