Byli jste někdy na osobní prohlídce u celníků?? směr Polsko
Já né ale jednou mne vyhmatl celník . Šlo o svetr pro mou milou
já nebyla na osobní prohlídce nikdy ,ale jednou jsme jeli baby autem ...a to nás prošacovali řádně auto ,,,všechny věci z kabelky i cigára rozdělali ..prostě všude koukli