Měl jsem známe kteří mně dali zloté a když přijeli na nakupi tak jsem
jim dal koruny. Přez hranice jsme jezdili zásadně bez peněz . 
Měl jsem známe kteří mně dali zloté a když přijeli na nakupi tak jsem
jim dal koruny. Přez hranice jsme jezdili zásadně bez peněz . 
jo taky jsme to tak dělali , ale když jsme jeli navíc a nebo sem známí nejeli tak jsme pašovali))oni jezdili jen v létě a my tak 3-4 krát do roka,