Hi hi....včera jsem si prohlížela na poště losy....za 200...300.....jsem
kdysi kupovala za 10 
Hi hi....včera jsem si prohlížela na poště losy....za 200...300.....jsem
kdysi kupovala za 10 
jsou drahý některý losy ,,,to já tak za 50 kč kupuji a vloni na vánoce ,,,jsem koupila za 200