Ahoj Věruš . Jistě zde kolem je spousta kopců ale nevim jestli jezdí vleky . Asi né
Tak hore pěšmo
Hoho děvče ! Na to jsem starý
Každý je starý tak, jak se cítí
Já jsem starý tak jak se cítím . Někdy
Ahoj Věruš to je asi docela záhul to na lyžích vyšlápnout nahoru
Ahoj Bohoušku tak snad ty vleky pustí