Hrzké ráno i celý pátek všem. U nás po dlouhé době vykukuje
sluníčko a doufám že to vydrží i po celý víkend

Hrzké ráno i celý pátek všem. U nás po dlouhé době vykukuje
sluníčko a doufám že to vydrží i po celý víkend

ano krásný a pořad eště bez mrazu s minimem sněhu
prostě takové eště radovanky