Konečně zas v Czech
sem napsala zprávu a asi ji neodeslala, , čauky Pavle, potěšil si mě stylizací věty, že si evidentně rád že si v česku, )))
Ahoj Pavle...všude dobře....doma.....
už neni)))ale máš pravdu