já nikdy v Ov nebyla ,ale projížděla vlakem ,když jsem jezdila za dcerou na Slovensko ...tak akorát znám nádraží ))))))))))
já také ne
já si říkala ,až budu mít tu slevu ...důchodcovskou 65 tak ,že se projedu pendolínem )))))))))))))))