Ahoj Lado
dnes jsem flákala venku a bylo docela hezky
Ano bylo nádherně! Já po 8 jela k očařce a domů jsem dojela až před polednem a už jsem nevylezla
tam je vždy asi hodně lidí jako tady ...
co se stalo že si se venčila