bych se takového věku dožít nechtěla
Ahoj proč by jsi se nechtěla dožít?
tak ona je plná elánu
ona je, ale už ho nemám teď
tak musíš nabrat ten elán ))))))))
a plánuje tu být do 105 moje máma ještě 3 roky a taky by se dožila 100