to je znameni NEHULIT
tak ona jezdila na 2 měsíce domů ta větnamka a leden únor bylo zavřeno ,ale v loni nebyla ...bylo otevřeno ...kvůli covidu. asi letos letěla
tak jsem si udělala výlet )))))))))))))