Ponocujete a potom chrapete cele dopoledne !
jak kdo ..já vstávám nejp..kolem 7
AHOJ MIRU
Ahoj Bohoušku hezké odpoledne ,celé ne já jenom do 10 pak jsem se vrhla na ten segedín