Zdravím všechny nakouknuvší...u mě divný předvánoční čas. Doma zlatý déšť semtam mizerné kvítko. Zato venku kvete o stošet . Za chvíli mi dorazí zlatíčka, tak doufám že to přežiji t
Zdravím všechny nakouknuvší...u mě divný předvánoční čas. Doma zlatý déšť semtam mizerné kvítko. Zato venku kvete o stošet . Za chvíli mi dorazí zlatíčka, tak doufám že to přežiji t
hm mně nikdo ,vnuk má angínu a tak smrdí doma .... bych musel nějaké
adoptovat a pokud by byli starší tak se na ně adaptovat 