Zdravím, tady celý den jemně padal sníh, ale donutila jsem se asi na hodinu vyrazit do lesa
to jsi jela na kole ? to jsi dobrá Věru
Nejela byla pěšky, vždyť jsem dala pochodujícího smajlíka