Ahoj Lado
tak co vyrábíš ?myslím háčkování já si koupila dečku předtištěnou tak zase píchám ))))))))))))
teď dělám ponožky
tak budeš mít zásobu nebo podaruješ
já hrabošila v úložném a objevila jsem předtištěných celou kopici...ani nevím, že jsem jich tolik nakoupila
no vidíš ...tak se hodí teď
Obsah příspěvku byl smazán.