Hezkou sobotu mějte
Ahoj Lado, také všem přeji
venku je docela hezky ,ale nikam se mě nechce ...ale chtělo by to na chvilku ven
já nevylezu, včera jsem byla venku asi 3 hodiny až ve Stromovce. To i sluníčko občas svítilo, dnes jen asi 2x vykouklo
Tobě taky)))))už je to doba,co jsme se četli))))))
Ahoj ,,,to ano a jak se daří?
Zatím to jde)))