Revival slušní po 50

Předmět diskuze: Revival slušní po 50 - Nové kontakty, XXXXXXXX HUDBA

Zobrazení reakcí na příspěvek #2845

Zobrazit vše


| Předmět:
16.02.21 19:32:56 | #2845

Pěkný večer přeji.... *33664*



| Předmět: RE:
16.02.21 19:36:39 | #2846 (1)

Ahoj Věru *35244* tobě také hezký večer



| Předmět: RE:
16.02.21 19:42:02 | #2847 (1)

dnes byl syn u zubařky ,,chybí mu zub ..tak mu budou dělat čep a zub a on povídá ...stačí mě 2 500 víc sebou neměl a ona říká jste se zbláznil ...čep 1 200 a zub 6000



| Předmět: RE: RE:
16.02.21 20:01:58 | #2848 (2)

Já to znám.... *30683*



| Předmět: RE: RE: RE:
16.02.21 20:03:57 | #2849 (3)

Obsah příspěvku byl smazán.



| Předmět: RE: RE: RE:
16.02.21 20:04:28 | #2850 (3)

optika a zubař to jsou pálky *8158*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
16.02.21 20:20:33 | #2851 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
16.02.21 20:27:17 | #2852 (5)

potřebuji navštívit optiku také ...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
16.02.21 20:51:19 | #2855 (6)

i já, ale to bude obnášet tak 18tis.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
16.02.21 20:55:04 | #2856 (7)