https://mapy.in-pocasi.cz/
tady tedy dnes rozhodně nebude ,byla jsem si v pochodu vypít čaj na
zahradu,,napršelo hoodně vody, ale začalo zase poprchávat je zataženo a
15.8 st
https://mapy.in-pocasi.cz/
tady tedy dnes rozhodně nebude ,byla jsem si v pochodu vypít čaj na
zahradu,,napršelo hoodně vody, ale začalo zase poprchávat je zataženo a
15.8 st
Tady lilo v noci, ještě ráno 5,30 pořádně. Ale po 8 už ne. V 11 jsem
se vrátila z očkování, děsný vítr a jen 10 st.
Teď 12 st. a to malinko prosvítá chvilkama sluníčko