Tak nahoď téma.-) Aspoň se tady nikdo vzájemně nenapadá a nepomlouvá. Taková oáza klidu.
Tak nahoď téma.-) Aspoň se tady nikdo vzájemně nenapadá a nepomlouvá. Taková oáza klidu.
Nepamatuji si že by se zde někdo nevhodně choval . Pokud se někdo taky
objevil byl vždy vykazan. Ale i přesto se zde vice psalo 