Prosím , vkládat tak 3-4 skladby, aby nebylo zahlceno a člověk mohl
poslechnout a dát zase své,
na dvě strany písničky uložené..............., tam to už nikdo
nehledá,tolik skladeb, díky 
Prosím , vkládat tak 3-4 skladby, aby nebylo zahlceno a člověk mohl
poslechnout a dát zase své,
na dvě strany písničky uložené..............., tam to už nikdo
nehledá,tolik skladeb, díky 
Pokud se chce někdo věnovat pouze hudbě jsou na to specielní mistnosti kde si můžete k tomu i za tancovat .........