Potřebuji dostat dvě kamošky dostat do přátel 🧐co s tím ?
tak a už tě mám Bohoušku v přátelích
Klaplo to mám tě taky 😊
tak to je dobře ,že to všechno klape ))))))
a co zítřejší silvestr Bohoušku ...jdeš ho někam slavit nebo doma ?
Doma sám . Jako každy rok
já také ....asi 3 krát jsem byla s dcerou mladýma ...venku na náměstí ...vždy tam byla akce hudba a tak a bylo to super ....teď máme smůlu