Ani ve snu by mě nikdy nenapadlo že ve svých 65 letech budu muset bejt v 20.00 doma.
))))))))) a dobrovolně a rád viď být ve 20h doma
A představ si, že brzy už jen pod dozorem tak na půl hoďky
Nestraš
snad ne snad to nebude s tím dozorem
jo a né že se počuráš kluku
?????