jestli tam střílí jako tady ...tak to by asi neusnul
jestli tam střílí jako tady ...tak to by asi neusnul
tam třeba nestřilí, nemělo by se střilet, makrelov má zákaz úplně... tady od 9 nesmi ani vycházet ani petardy z balkonů
řetla jsem kde se nesmí..ovšem jedna věc je co se nesmí a druhá jak
popití lidé poslechnou
