Jen jsem usnul v6 ráno . Mám to nějaké obrácené a pak spím přez den .

Jen jsem usnul v6 ráno . Mám to nějaké obrácené a pak spím přez den .

Ahoj Bohoušku nějak jsi si to spaní obrátil jak čtu ...ale je to hrozný ,když nemůže usnout v noci ..
nevím ...možná ...asi spíš ne ....to by jsi byl čiloučký ještě víc a spát by se ti nechtělo