A copak vaříte ?
rýže a něco jako čína )))) to jsem vařila včera tak se to dojí
Já dělala včera červenou čočku a uzené. Dnes jsem uvařila brambor. knedlíky a kapustu, ale dojedly tu čočku s uzeným.
mam taky rád .