Tady pro nikoho
ale tady nezakázali ....na hory můžeš i na sjezdovky ,ale musí si to vyšlápnout nahoru ne ?
a nemůžeš být nikde ubytovaný ,,,,,
Ne nedostaneš nikde pokoj
Rakušanů jezdí jen né cizinci