Hezký večer ,,
ten zaplétaný cop se mě vždycky líbil
Bohumile!!Ty si zdrhl ,aby si se nemusel dělit?????
Bohoušku, tak co už si meloun naporcoval ..šup sem..
klidný předviken dový večer přeju
Něco se děje !!!
Nestraš
Tak uvažují jestli neckočim pro melouna
Ahoj Bohoušku a co skočil jsi si pro meloun ? nebo jsi nechal zajít chuť na něj ?
Pěkný podvečer.... jsem tu bedýnku zapnula teprve teď
Bohoušek má asi prázdniny, když dělá kontrolu už po ránu
Ahoj Věruš , ano mám cely týden volno . Budu státním zaměstnancem
Ahoj Bohoušku...jsi vyhrožoval, že až v březnu