11111111111**************
Obsah příspěvku byl smazán.
Pěkný večer přeji....
Ahoj Věru tobě také hezký večer
dnes byl syn u zubařky ,,chybí mu zub ..tak mu budou dělat čep a zub a on povídá ...stačí mě 2 500 víc sebou neměl a ona říká jste se zbláznil ...čep 1 200 a zub 6000
Já to znám....
optika a zubař to jsou pálky
To mi povídej
potřebuji navštívit optiku také ...
i já, ale to bude obnášet tak 18tis.
to teda hodně
Hezké odpoledne všem