Teda děvčata to byla darda ! Čočka na kyselo s párkem a volské oko ! Nemohu se ani otočit . Doufám že i vy jste se s obědem blejskla
Ahoj Bohoušku, já dělala svíčkovou, ale bude až zítra
Ahoj Věru svíčková hmm to přijdou mladý na oběd?
Ahoj Bohoušku )))) já bramborový knedlík plněný salámem a zelí ....
Koukám koule pere jak sedlák cepem. Vypadá to slibně . Je třeba jen zvolit tu zpravnou činnost A co vy ? Hezkou sobotu
Já byla je na kole nakoupit na druhém konci ČB