Když jsem se o tom tenkrát doslechl, říkal jsem si, že to bude nějaký sentimentální doják. Ale šel mi mráz po zádech...
abuka:Pokud si pamatuju tak ze školy, Šaliapin byl operní zpěvák rus
Ano, říkli mu "Carusso basu".
wauu