VĚRO SI TADY???? NEJDE MI K TOBĚ ODESLAT VZKAZ ANI SE DOSTAT NA PROFIL UKAZUJE ŽE NEEXISTUJE??
Netuším
TED UŽ TO JDE,,,????
di vné, ale už to jde,
Absolutní 111***
Tak jsem zvědav kdy si tak společně zatancujem
Se vrtím i na posteli
já věřím ,že jednou to bude
už vařit nebudu a asi brzo odpadnu...
Hi hi hi....jsem takhle dlouho v lese skoro každý den...naposled dneska
No jó slabší kus
Už jsi odvykla tlačit kořárek
kočárek
koukám, že je změna té šedivé zrůdičky na porcelánového sloníka
Dalo to fušku, štvalo mě, že mám stejnou zrůdičku jako špicl perinbaba
mám otravu kyslíkem.....
a sakra ))))))))))))))))))
smích jooo 2 a půl hodiny venku z toho 2 hodiny v lese
ta je 11111111