Hezký večer ... všem
ahoj Laduš
Ahoj Miru
Ahoj Lado
jjj
Konečně zas v Czech
sem napsala zprávu a asi ji neodeslala, , čauky Pavle, potěšil si mě stylizací věty, že si evidentně rád že si v česku, )))
Ahoj Pavle...všude dobře....doma.....
už neni)))ale máš pravdu
Pohodový večer přeji
Ahoj Věru i tobě pohodový večer
Rád té vidím
děkujem Marušce
Koukám nové foto
zase si hraji Bohoušku ))))))))))) blbnu
Dobré 👍
Taky koukám
Ahoj Laduš
Hezké odpoledne všem