Obsah příspěvku byl smazán.
Hezký večer ,,,,tak jsem si koupila ruční mixér ...před vánoci a nejde ...tak ho chci jít zítra vyměnit, ale nevím jestli to stihnu jestli to platí ,už zítřka ...ten 5 stupeň a vše zase bude zavřené ?
zásoba ))))) https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_gX_U/T3eBg.jpeg?fl=cro,0,0,2100,2775%7Cres,1200,,1%7Cwebp,75
Tady celé dopoledne sněžilo, ale nic nezůstalo
tady ani vločka ...nic
ahojky..tady dnes nic