Dnes v noci čekáme hodně vody ,
u nás bylo hoodně vody i hasiči maji práci ...a padali chvilinku kroupy, ale malinky
Obsah příspěvku byl smazán.
u nás ani kapka
zahradnický pěkny déšť ,bezva snad nebude hůř,kroupy nebrat
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/brno-bude-jako-spanelska-malaga-klimaticka-zmena-dopada-na-zdravi-kazdeho-varuje-vedec-76772